identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

DIAMAR BY DMR S.R.L.

CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 40298306J22/3422/2018Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202022 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2022
514mii lei
▲ 73,1% vs. 2021
Profit net · 2022
−341mii lei
▼ 498,1% vs. 2021
Salariați
7
▲ 133,3% vs. 2021
Vechime
7ani
din 2018
În anul 2022, DIAMAR BY DMR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 513.743 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 73,1%. Rezultatul net a fost o pierdere de 340.859 lei. Datoriile totale au crescut cu 383,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 7.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Datorii peste active — Datoriile (565.730 lei) depășesc activele totale (404.329 lei) în 2022.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-161.401 lei) în bilanțul depus pe 2022.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2022 (-340.859 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40298306
Nr. Reg. Comerțului
J22/3422/2018 · EUID ROONRC.J22/3422/2018
Cod CAEN
4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-12-13 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Târgu Frumos
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-23 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2022)
513.743 lei
▲ 73,1%
Profit net
-340.859 lei
▼ 498,1%
Datorii
565.730 lei
▲ 383,4%
Salariați
7
▲ +4
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 149.885 lei2021: 296.825 lei2022: 513.743 lei514 mii20202022
Evoluția profitului net
2020: 19.050 lei2021: 85.616 lei2022: -340.859 lei−341 mii20202022
Evoluția numărului de salariați
2020: 02021: 32022: 7720202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
-66,3%
Creștere CA an/an
+73,1%
CA / salariat
73.392 lei
Datorii / active
140%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2022513.743 lei-340.859 lei565.730 lei404.329 lei-161.401 lei7
2021296.825 lei85.616 lei117.027 lei296.484 lei179.457 lei3
2020149.885 lei19.050 lei45.330 lei139.172 lei93.842 lei0
🔒 Încă 1 an de istoric (2018–2018) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-08-23.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
CAFENESCU S.R.L.48088920în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · Iași

AS
ALEDAR S.R.L.
CUI 48675452 · Orş. Târgu Frumos
DS
DOLEXPO S.R.L.
CUI 40123169 · Orş. Târgu Frumos
CC
CORAND COMPLEX TOUR SRL
CUI 29322390 · Orş. Târgu Frumos
MM
MARICOS MIR SRL
CUI 18561944 · Orş. Târgu Frumos
PS
PANTELLERIA S.R.L.
CUI 16904744 · Orş. Târgu Frumos
VS
VALERMAN S.R.L.
CUI 16368069 · Orş. Târgu Frumos

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-12-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DIAMAR BY DMR S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →