identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

FASHION MAR M & B S.R.L.

CAEN 4722 — Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate
CUI 40322730J04/1979/2018Neplătitor TVAInactiv fiscalRadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192021 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2021
46mii lei
▼ 88,8% vs. 2020
Profit net · 2021
−73mii lei
▼ 546,4% vs. 2020
Salariați
2
— constant
Vechime
7ani
din 2018
În anul 2021, FASHION MAR M & B S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 45.831 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 88,8%. Rezultatul net a fost o pierdere de 73.308 lei. Datoriile totale au crescut cu 62,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Datorii peste active — Datoriile (111.332 lei) depășesc activele totale (11.476 lei) în 2021.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-99.856 lei) în bilanțul depus pe 2021.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2021 (-73.308 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40322730
Nr. Reg. Comerțului
J04/1979/2018 · EUID ROONRC.J04/1979/2018
Cod CAEN
4722 — Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-12-18 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bacău
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BACĂU
Localitate
Mun. Bacău
Adresă
JUD. BACĂU, MUN. BACĂU, STR. APRODU PURICE, NR.13 · 13 firme aici
Cod poștal
600408
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2021)
45.831 lei
▼ 88,8%
Profit net
-73.308 lei
▼ 546,4%
Datorii
111.332 lei
▲ 62,5%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2019: 197.648 lei2020: 408.848 lei2021: 45.831 lei46 mii20192021
Evoluția profitului net
2019: -43.171 lei2020: 16.423 lei2021: -73.308 lei−73 mii20192021
Evoluția numărului de salariați
2019: 42020: 22021: 2220192021

Indicatori derivați (2021)

Marjă netă
-160,0%
Creștere CA an/an
-88,8%
CA / salariat
22.916 lei
Datorii / active
970%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202145.831 lei-73.308 lei111.332 lei11.476 lei-99.856 lei2
2020408.848 lei16.423 lei68.533 lei41.985 lei-26.548 lei2
2019197.648 lei-43.171 lei78.570 lei35.599 lei-42.971 lei4

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2019–2021). Ultima actualizare: 2026-09-02.

Firme conectate

12

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

BE
BIJUTERIA EDANO S.R.L.
CUI 48522580 · Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate
ED
EDANO DIAMOND S.R.L.
CUI 42911651 · Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor, în magazine specializate
IF
IONA FARMIVET S.R.L.
CUI 42857919 · Activități veterinare
EB
EDANO BIJOUX S.R.L.
CUI 38793507 · Alte activități de creditare
RT
ROKI TREND SRL
CUI 34691253 · Alte activități de creditare
TC
TOULOUSE CAFE SRL
CUI 28924109 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Vezi toate firmele de la această adresă →

Firme similare

Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate · Bacău

GM
GGM - MEAT HOUSE S.R.L.
CUI 52487147 · Mun. Bacău
BS
BRUMAR@MAR S.R.L.
CUI 49641741 · Mun. Bacău
CF
CA&MI FOOD COMPANY S.R.L.
CUI 46164320 · Mun. Bacău
TB
THE BUTCHERS THEATRE S.R.L.
CUI 43079122 · Mun. Bacău
D&
DRAGOŞ & DIANA CARM S.R.L.
CUI 40149053 · Mun. Bacău
C8
CRISVOX 81 S.R.L.
CUI 39621488 · Mun. Bacău

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2024-12-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FASHION MAR M & B S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →