identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

EV ARO TPX S.R.L.

CAEN 6209 — Alte activități de servicii privind tehnologia informației
CUI 40344380J40/18143/2018Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192021 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2021
2,56mil lei
▲ 128,7% vs. 2020
Profit net · 2021
1,64mil lei
▲ 100,4% vs. 2020
Salariați
1
▼ 87,5% vs. 2020
Vechime
7ani
din 2018
În anul 2021, EV ARO TPX S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.556.655 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 128,7%. Rezultatul net a fost un profit de 1.640.151 lei. Datoriile totale au scăzut cu 42,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de atenție
  • Sediu supra-populat — La această adresă sunt înregistrate 280 firme — de regulă un sediu profesional sau un serviciu de domiciliere.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40344380
Nr. Reg. Comerțului
J40/18143/2018 · EUID ROONRC.J40/18143/2018
Cod CAEN
6209 — Alte activități de servicii privind tehnologia informației
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 6290. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2018-12-21 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 1 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 1 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. DIACONU CORESI, NR.53 · 280 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-30 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2021)
2.556.655 lei
▲ 128,7%
Profit net
1.640.151 lei
▲ 100,4%
Datorii
36.247 lei
▼ 42,5%
Salariați
1
▼ -7
Evoluția cifrei de afaceri
2019: 287.037 lei2020: 1.117.929 lei2021: 2.556.655 lei2,56 mil20192021
Evoluția profitului net
2019: 216.523 lei2020: 818.583 lei2021: 1.640.151 lei1,64 mil20192021
Evoluția numărului de salariați
2019: 22020: 82021: 1120192021

Indicatori derivați (2021)

Marjă netă
64,2%
Creștere CA an/an
+128,7%
CA / salariat
2.556.655 lei
Datorii / active
1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
61,3%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20212.556.655 lei1.640.151 lei36.247 lei2.711.306 lei2.675.457 lei1
20201.117.929 lei818.583 lei63.088 lei1.098.151 lei1.035.306 lei8
2019287.037 lei216.523 lei143.562 lei360.285 lei216.723 lei2

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2019–2021). Ultima actualizare: 2026-08-30.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
EFFECTIVE BUSINESS MANAGEMENT S.R.L.32611177radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte activități de servicii privind tehnologia informației · Municipiul București

CS
CYBERPICK S.R.L.
CUI 51071863 · Sector 1 Mun. Bucureşti
BV
BACKLINK VISION S.R.L.
CUI 51069219 · Sector 1 Mun. Bucureşti
JV
JACKPOT VISION S.R.L.
CUI 51034636 · Sector 1 Mun. Bucureşti
ST
SISI TECH SOLUTIONS S.R.L.
CUI 50826751 · Sector 1 Mun. Bucureşti
AS
APO SOFTWARE SALES S.R.L.
CUI 50731287 · Sector 1 Mun. Bucureşti
LC
LEVINITY CONSULT S.R.L.
CUI 50610331 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2022-10-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
EV ARO TPX S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →