identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

CENTRUL STOMATOLOGIC HERMAN S.R.L.

CAEN 8623 — Activități de asistență stomatologică
CUI 40368010J2019000016058Neplătitor TVAVerificat ANAF 02.11.2026RO e-FacturaActivăÎn contract cu Casa de Asigurări
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2019 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
369mii lei
▼ 7,0% vs. 2024
Profit net · 2025
169mii lei
▼ 6,6% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
7ani
din 2019
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

CENTRUL STOMATOLOGIC HERMAN S.R.L. (CUI 40368010, nr. J2019000016058) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Sânmartin, județul Bihor, înființată în 2019. Activitatea principală: activități de asistență stomatologică (CAEN 8623). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 369 mii lei și 2 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 02.11.2026.

În anul 2025, CENTRUL STOMATOLOGIC HERMAN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 368.969 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 7,0%. Rezultatul net a fost un profit de 168.983 lei. Datoriile totale au scăzut cu 23,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40368010
Nr. Reg. Comerțului
J2019000016058 · EUID ROONRC.J2019000016058
Cod CAEN
8623 — Activități de asistență stomatologică
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-01-03 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BIHOR
Localitate
Sat Sânmartin Com. Sânmartin
Adresă
JUD. BIHOR, SAT SÂNMARTIN COM. SÂNMARTIN, STR. THEODOR AMAN · 5 firme aici
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
417495

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 1 firme.

100 mN12345678
  1. NOBILIS CARDIO S.R.L. · 47 m · CAEN 8622 · +2 firme la aceeași adresă
  2. BUILD WORKS S.R.L. · 77 m · CAEN 4100
  3. AUTOPLUS SRL · 108 m · CAEN 6820 · +1 firme la aceeași adresă
  4. DELTA SUPER STORE S.R.L. · 131 m · CAEN 4712
  5. GANAPATHI TOUR S.R.L. · 136 m · CAEN 5520
  6. TOMECOM S.R.L. · 181 m · CAEN 4791 · +2 firme la aceeași adresă
  7. CASA TOMAS SRL · 183 m · CAEN 4120
  8. MATEAŞ TECHNOLOGY SRL · 187 m · CAEN 7210

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

7 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025369 mii lei▼ 7,0% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
99 mii198 mii297 mii397 mii2023 · cifră de afaceri: 252.464 lei2023 · profit net: 101.834 lei20232024 · cifră de afaceri: 396.599 lei2024 · profit net: 180.944 lei20242025 · cifră de afaceri: 368.969 lei369 mii2025 · profit net: 168.983 lei2025
Salariați
2
20232025
Datorii totale
141 mii lei▼ 23,6%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 8623 · 10.338 firme · mai sus decât 63% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Bihor · mai sus decât 60% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
45,8% marjă · mai sus decât 81% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
45,8%
Creștere CA an/an
-7,0%
CA / salariat
184.485 lei
Datorii / active
16%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
23,2%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+18,9%/an
Grad de îndatorare
16%
Angajați, în timp
2 → 2 (2023–2025, +0%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025368.969−7,0%168.983−6,6%45,8%141.216870.798729.5822
2024396.599+57,1%180.944+77,7%45,6%184.780745.378560.5982
2023252.464101.83440,3%223.257602.911379.6542
Încă 4 ani de istoric (2019–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-02.

Autorizări și licențe

1

Ce publică autoritățile de reglementare despre această firmă — registre oficiale, reimportate lunar.

AutorizareNr.StareValabilă până laSursa
Cabinet stomatologic în contract cu CAS
Lugașu de Jos, strada Principală, nr.177
potrivit după denumire și județ, nu după CUI
—valabil—Casele județene de asigurări de sănătate (CNAS)
lista din 04.11.2026
Puncte de activitate verificate · 1

Adresele unde funcționează efectiv, după registre oficiale: DSVSA (unități alimentare înregistrate), casele de asigurări de sănătate (contracte) și rețeaua școlară a Ministerului Educației — nu sediul social.

Cabinet stomatologic 1

  • Lugașu de Jos, strada Principală, nr.177

Firme conectate

4

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
DEOS GLOBAL DENTAL S.R.L.47618815în funcțiune
HERMAN INTERNAŢIONAL LOGISTIC S.R.L.38549953radiată
IMPLANT EXPERT MEDICAL S.R.L.55624532—

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 7 firme legate prin administratori sau asociați comuni, în 2 județe: 5 active, cifră de afaceri cumulată 2,86 mil lei, 8 salariați, 2 radiate sau în procedură. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități de asistență stomatologică · Bihor

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre CENTRUL STOMATOLOGIC HERMAN S.R.L.

Este CENTRUL STOMATOLOGIC HERMAN S.R.L. o firmă activă?

Da. CENTRUL STOMATOLOGIC HERMAN S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 02.11.2026).

Este CENTRUL STOMATOLOGIC HERMAN S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, CENTRUL STOMATOLOGIC HERMAN S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 02.11.2026).

Ce cifră de afaceri are CENTRUL STOMATOLOGIC HERMAN S.R.L.?

În 2025, CENTRUL STOMATOLOGIC HERMAN S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 368.969 lei, în scădere cu 7,0% față de 2024, și un profit net de 168.983 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are CENTRUL STOMATOLOGIC HERMAN S.R.L.?

În 2025, CENTRUL STOMATOLOGIC HERMAN S.R.L. a raportat un număr mediu de 2 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este CENTRUL STOMATOLOGIC HERMAN S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care CENTRUL STOMATOLOGIC HERMAN S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 27.09.2026.

Are CENTRUL STOMATOLOGIC HERMAN S.R.L. datorii la ANAF?

CENTRUL STOMATOLOGIC HERMAN S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul CENTRUL STOMATOLOGIC HERMAN S.R.L.?

Sediul social declarat al CENTRUL STOMATOLOGIC HERMAN S.R.L. este în JUD. BIHOR, SAT SÂNMARTIN COM. SÂNMARTIN, STR. THEODOR AMAN.

Ce activitate are CENTRUL STOMATOLOGIC HERMAN S.R.L.?

Activitatea principală declarată a CENTRUL STOMATOLOGIC HERMAN S.R.L. este „Activități de asistență stomatologică” (cod CAEN 8623).

Când a fost înființată CENTRUL STOMATOLOGIC HERMAN S.R.L.?

CENTRUL STOMATOLOGIC HERMAN S.R.L. a fost înregistrată pe 03.01.2019, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2019000016058.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CENTRUL STOMATOLOGIC HERMAN S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala