identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

ROV FOOD 2019 S.R.L.

CAEN 8891 — Activități de îngrijire zilnică pentru copii
CUI 40379214J2019000025182Plătitor TVA din 2021TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
96mii lei
▼ 42,1% vs. 2024
Profit net · 2025
−32mii lei
▼ 340,7% vs. 2024
Salariați
0
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, ROV FOOD 2019 S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 96.094 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 42,1%. Rezultatul net a fost o pierdere de 32.301 lei. Datoriile totale au scăzut cu 12,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 0.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-32.301 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40379214
Nr. Reg. Comerțului
J2019000025182 · EUID ROONRC.J2019000025182
Cod CAEN
8891 — Activități de îngrijire zilnică pentru copii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-01-07 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
GORJ
Localitate
Mun. Târgu Jiu
Adresă
JUD. GORJ, MUN. TÂRGU JIU, STR. ANA IPĂTESCU, NR.177 · 3 firme aici
Cod poștal
Contact declarat
4 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
96.094 lei
▼ 42,1%
Profit net
-32.301 lei
▼ 340,7%
Datorii
158.857 lei
▼ 12,9%
Salariați
0
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 471.356 lei2024: 166.010 lei2025: 96.094 lei96 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 39.260 lei2024: 13.422 lei2025: -32.301 lei−32 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 52024: 02025: 0020232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-33,6%
Creștere CA an/an
-42,1%
Datorii / active
62%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-36,3%
Creștere medie anuală (2020–2025)
-22,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202596.094 lei-32.301 lei158.857 lei257.845 lei88.929 lei0
2024166.010 lei13.422 lei182.455 lei351.379 lei139.955 lei0
2023471.356 lei39.260 lei27.320 lei197.801 lei121.351 lei5
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

NS
NEDOMAG S.R.L.
CUI 51316190 · Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
NL
NEDOMAG LOGISTIC S.R.L.
CUI 43652636 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
NEDOMAG LOGISTIC S.R.L.43652636în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de îngrijire zilnică pentru copii · Gorj

RS
RRAKIDDO S.R.L.
CUI 52318741 · Mun. Târgu Jiu
BS
BAMBY SCHOOL 2025 S.R.L.
CUI 52084063 · Mun. Târgu Jiu
DA
DAVID AFTERSCHOOL S.R.L.
CUI 50665965 · Mun. Târgu Jiu
TA
TODERAŞ AFTERSCHOOL S.R.L.
CUI 50489338 · Mun. Târgu Jiu
IA
INGENIO AFTERSCHOOL S.R.L.
CUI 48659880 · Mun. Târgu Jiu
2S
22KATESAGRUP S.R.L.
CUI 46915869 · Mun. Târgu Jiu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ROV FOOD 2019 S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →