identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

LAVANDERIA ANDREEA S.R.L.

CAEN 9610 — Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană
CUI 40382139J2019000026127Neplătitor TVARO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
259mii lei
▲ 11,5% vs. 2024
Profit net · 2025
34mii lei
▼ 13,3% vs. 2024
Salariați
1
▼ 50,0% vs. 2024
Contracte publice
5
SEAP · activ 2026
În anul 2025, LAVANDERIA ANDREEA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 258.728 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 11,5%. Rezultatul net a fost un profit de 34.005 lei. Datoriile totale au scăzut cu 22,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40382139
Nr. Reg. Comerțului
J2019000026127 · EUID ROONRC.J2019000026127
Cod CAEN
9610 — Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-01-08 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Turda
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Turda
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. TURDA, CAL. VICTORIEI, NR.112, SC.A, ET.1, AP.5
Cod poștal
401023

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
258.728 lei
▲ 11,5%
Profit net
34.005 lei
▼ 13,3%
Datorii
73.385 lei
▼ 22,6%
Salariați
1
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 158.432 lei2024: 232.136 lei2025: 258.728 lei259 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 26.271 lei2024: 39.217 lei2025: 34.005 lei34 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 22025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
13,1%
Creștere CA an/an
+11,5%
CA / salariat
258.728 lei
Datorii / active
44%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
35,9%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+62,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025258.728 lei34.005 lei73.385 lei168.055 lei94.670 lei1
2024232.136 lei39.217 lei94.815 lei173.055 lei78.240 lei2
2023158.432 lei26.271 lei18.699 lei77.722 lei59.023 lei1
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-03.

Contracte publice (SEAP)

5

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
5
Valoare totală
18.997 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană · Cluj

I&
IRON & CLEANING S.R.L.
CUI 37583132 · Mun. Turda
LB
LAVANDERIA BLANCA SRL
CUI 37476187 · Mun. Turda
SR
SPALATHOR RESIDENTIAL S.R.L.
CUI 55379611 · Mun. Cluj-Napoca
YS
YRY SERVICES S.R.L.
CUI 54318500 · Mun. Cluj-Napoca
VC
VELURA CLEANING S.R.L.
CUI 54305012 · Mun. Cluj-Napoca
BW
BEST WASH LAUNDRY S.R.L.
CUI 54246102 · Sat Deleni Com. Petreştii de Jos

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LAVANDERIA ANDREEA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →