identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

CROITORIA ANASTASIA S.R.L.

CAEN 1423 — Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
CUI 40384610J2019000011211Plătitor TVA din 2021RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
693mii lei
▼ 37,4% vs. 2023
Profit net · 2024
113mii lei
▼ 15,7% vs. 2023
Salariați
4
▼ 42,9% vs. 2023
Contracte publice
1
SEAP · activ 2020
În anul 2024, CROITORIA ANASTASIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 692.534 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 37,4%. Rezultatul net a fost un profit de 113.369 lei. Datoriile totale au crescut cu 37,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40384610
Nr. Reg. Comerțului
J2019000011211 · EUID ROONRC.J2019000011211
Cod CAEN
1423 — Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-01-08 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 5 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, ȘOS SĂLAJ, NR.202, AP.31
Cod poștal
51904
Contact declarat
3 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2024)
692.534 lei
▼ 37,4%
Profit net
113.369 lei
▼ 15,7%
Datorii
5.783.862 lei
▲ 37,9%
Salariați
4
▼ -3
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 311.759 lei2023: 1.107.065 lei2024: 692.534 lei693 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 71.884 lei2023: 134.482 lei2024: 113.369 lei113 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 72023: 72024: 4420222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
16,4%
Creștere CA an/an
-37,4%
CA / salariat
173.134 lei
Datorii / active
90%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
22,6%
Creștere medie anuală (2020–2024)
+44,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024692.534 lei113.369 lei5.783.862 lei6.415.585 lei501.999 lei4
20231.107.065 lei134.482 lei4.193.375 lei4.711.729 lei388.630 lei7
2022311.759 lei71.884 lei384.046 lei839.802 lei326.032 lei7
🔒 Încă 3 ani de istoric (2019–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Contracte publice (SEAP)

1

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
1
Valoare totală
1.250 lei
Ultimul an
2020

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea de articole de îmbrăcăminte pentru lucru · Municipiul București

ST
SMA TOTAL TEXTIL S.R.L.
CUI 45659541 · Sector 5 Mun. Bucureşti
TM
TEH MEDICAL S.R.L.
CUI 54957636 · Sector 2 Mun. Bucureşti
BS
BRINGS STYLE S.R.L.
CUI 54750389 · Sector 2 Mun. Bucureşti
C&
CLOTHING & MORE R AND C S.R.L.
CUI 52584603 · Sector 4 Mun. Bucureşti
PS
PROTEGO S.R.L.
CUI 52581313 · Sector 2 Mun. Bucureşti
GX
GDS XCONF S.R.L.
CUI 51506232 · Sector 1 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CROITORIA ANASTASIA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →