identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

EMBU ROASTERY S.R.L.

CAEN 1083 — Prelucrarea ceaiului și cafelei
CUI 40386700J12/7548/2022Plătitor TVA din 2022RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
991mii lei
▲ 4,8% vs. 2024
Profit net · 2025
32mii lei
▲ 1.022,5% vs. 2024
Salariați
3
▼ 40,0% vs. 2024
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, EMBU ROASTERY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 990.708 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 4,8%. Rezultatul net a fost un profit de 32.227 lei. Datoriile totale au scăzut cu 17,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40386700
Nr. Reg. Comerțului
J12/7548/2022 · EUID ROONRC.J12/7548/2022
Cod CAEN
1083 — Prelucrarea ceaiului și cafelei
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-01-08 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, ALEEA HERCULANE, NR.15, ET.7, AP.32 · 4 firme aici
Cod poștal
400412

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
990.708 lei
▲ 4,8%
Profit net
32.227 lei
▲ 1.022,5%
Datorii
416.165 lei
▼ 17,1%
Salariați
3
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 952.399 lei2024: 945.327 lei2025: 990.708 lei991 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 440.320 lei2024: 2.871 lei2025: 32.227 lei32 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 52024: 52025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
3,3%
Creștere CA an/an
+4,8%
CA / salariat
330.236 lei
Datorii / active
54%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
8,9%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+72,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025990.708 lei32.227 lei416.165 lei776.790 lei360.625 lei3
2024945.327 lei2.871 lei501.911 lei841.662 lei339.751 lei5
2023952.399 lei440.320 lei38.484 lei608.204 lei569.720 lei5
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

TS
TECHCOFFEE S.R.L.
CUI 49388836 · Restaurante
PO
PAIN-OFF PHYSIO REHAB S.R.L.
CUI 46302686 · Activități de fizioterapie
VG
VOLECTRIC GRUP S.R.L.
CUI 45416925 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate

FirmăCUIStare
EMBU TRANSILVANIA GROUP S.R.L.46099884în funcțiune
TECHCOFFEE S.R.L.49388836în funcțiune
VOLECTRIC GRUP S.R.L.45416925în funcțiune

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Prelucrarea ceaiului și cafelei · Cluj

NR
NOBLE ROAST COFFEE S.R.L.
CUI 54682993 · Mun. Cluj-Napoca
DP
DELA PLAIURI IMPEX S.R.L.
CUI 54508769 · Mun. Cluj-Napoca
TR
TOGOS ROASTERY S.R.L.
CUI 54326902 · Mun. Cluj-Napoca
BC
BLISS COFFEE HOUSE S.R.L.
CUI 53234185 · Mun. Cluj-Napoca
TL
THE LAW COFFE CUP S.R.L.
CUI 53126035 · Mun. Cluj-Napoca
MB
MARRAKESH BROWN S.R.L.
CUI 53107700 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

10

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 10 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-01-09.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
EMBU ROASTERY S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →