identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

RECBALL S.R.L.

CAEN 4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
CUI 40398895J22/98/2019Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
120mii lei
▼ 46,2% vs. 2024
Profit net · 2025
17mii lei
▲ 26,2% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, RECBALL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 120.284 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 46,2%. Rezultatul net a fost un profit de 16.506 lei. Datoriile totale au crescut cu 515,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40398895
Nr. Reg. Comerțului
J22/98/2019 · EUID ROONRC.J22/98/2019
Cod CAEN
4791 — Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-01-10 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Mun. Iaşi
Adresă
JUD. IAŞI, MUN. IAŞI, STR. PĂCURARI, NR.146B, PARTER, CAMERA 4
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
120.284 lei
▼ 46,2%
Profit net
16.506 lei
▲ 26,2%
Datorii
25.349 lei
▲ 515,4%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 259.584 lei2024: 223.422 lei2025: 120.284 lei120 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -13.041 lei2024: 13.075 lei2025: 16.506 lei17 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
13,7%
Creștere CA an/an
-46,2%
CA / salariat
120.284 lei
Datorii / active
34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
33,5%
Creștere medie anuală (2019–2025)
-14,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025120.284 lei16.506 lei25.349 lei74.682 lei49.333 lei1
2024223.422 lei13.075 lei4.119 lei66.723 lei62.604 lei1
2023259.584 lei-13.041 lei2.773 lei63.172 lei60.399 lei1
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

8 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
2BEXPERT CORPORATION LLC SRL37428791radiată
DOTON RECORDER S.R.L.40400049în funcțiune
LIGHTREC LLC S.R.L.41558498în funcțiune
NANOREC LLC S.R.L.42857102în funcțiune
POWERREC LLC S.R.L.41557824în funcțiune
TILEREC LLC S.R.L.42857110în funcțiune
YOCTO RECORDER S.R.L.42942410în dizolvare
ZEPTO STORE S.R.L.38967093în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · Iași

ZS
ZOMINGO S.R.L.
CUI 55211056 · Mun. Iaşi
MS
MRP STAR COMPANY S.R.L.
CUI 55195546 · Mun. Iaşi
FG
FABTAV GROUP S.R.L.
CUI 55075574 · Mun. Iaşi
MS
MOLE SHOP S.R.L.
CUI 54902576 · Mun. Iaşi
ZS
ZELTEK S.R.L.
CUI 54785867 · Mun. Iaşi
SA
SMART ATHLETICS NUTRITION S.R.L.
CUI 54775219 · Mun. Iaşi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RECBALL S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →