identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

LUKAS STEELMETAL S.R.L.

CAEN 2512 — Fabricarea de uși și ferestre din metal
CUI 40402236J39/53/2019Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
67mii lei
▼ 85,7% vs. 2023
Profit net · 2024
−114mii lei
▼ 225,1% vs. 2023
Salariați
1
— constant
Contracte publice
5
SEAP · activ 2023
În anul 2024, LUKAS STEELMETAL S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 66.889 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 85,7%. Rezultatul net a fost o pierdere de 114.369 lei. Datoriile totale au scăzut cu 74,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-15.889 lei) în bilanțul depus pe 2024.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2024 (-114.369 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40402236
Nr. Reg. Comerțului
J39/53/2019 · EUID ROONRC.J39/53/2019
Cod CAEN
2512 — Fabricarea de uși și ferestre din metal
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-01-10 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VRANCEA
Localitate
Sat Mirceştii Noi Com. Vânători
Adresă
JUD. VRANCEA, SAT MIRCEŞTII NOI COM. VÂNĂTORI, STR. CARPAŢI, NR.35 · 3 firme aici
Cod poștal
627398
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2024)
66.889 lei
▼ 85,7%
Profit net
-114.369 lei
▼ 225,1%
Datorii
15.889 lei
▼ 74,6%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 237.574 lei2023: 468.897 lei2024: 66.889 lei67 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 41.225 lei2023: 91.415 lei2024: -114.369 lei−114 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 22023: 12024: 1120222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
-171,0%
Creștere CA an/an
-85,7%
CA / salariat
66.889 lei
Creștere medie anuală (2019–2024)
+10,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202466.889 lei-114.369 lei15.889 lei-15.889 lei1
2023468.897 lei91.415 lei62.632 lei212.115 lei98.480 lei1
2022237.574 lei41.225 lei58.559 lei153.876 lei7.065 lei2
🔒 Încă 3 ani de istoric (2019–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Contracte publice (SEAP)

5

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
500 lei
Ultimul an
2021

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
4
Valoare totală
213.388 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

YE
YANDA EDIL S.R.L.
CUI 41314000 · Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
AC
ANDRASPAN CAKES S.R.L.
CUI 40402201 · Fabricarea pâinii; fabricarea prăjiturilor și a produselor proaspete de patiserie

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea de uși și ferestre din metal · Vrancea

FP
FLOMET PROD S.R.L.
CUI 44953165 · Sat Maluri Com. Vulturu
GE
GEODEL EDIL DESIGN S.R.L.
CUI 43060669 · Orş. Panciu
RS
RIA-SUN TECHSTAR S.R.L.
CUI 41204628 · Mun. Focşani
VS
VNFFF S.R.L.
CUI 40377680 · Sat Petreşti Com. Vânători
AS
ALUPVC S.R.L.
CUI 40244063 · Sat Jorăşti Com. Vânători
DD
DUMIARTFIER DESIGN S.R.L.
CUI 39449952 · Sat Jitia de Jos Com. Jitia

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LUKAS STEELMETAL S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →