identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

AHILES ASSET MANAGEMENT S.R.L.

CAEN 4781 — Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
CUI 40405925J2021000685233Plătitor TVA din 2022Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 3 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
182mii lei
▼ 69,3% vs. 2023
Profit net · 2024
−189mii lei
▼ 13,4% vs. 2023
Salariați
1
▼ 50,0% vs. 2023
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2024, AHILES ASSET MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 182.430 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 69,3%. Rezultatul net a fost o pierdere de 189.373 lei. Datoriile totale au crescut cu 3,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2024 (-189.373 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40405925
Nr. Reg. Comerțului
J2021000685233 · EUID ROONRC.J2021000685233
Cod CAEN
4781 — Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-01-11 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2024)
182.430 lei
▼ 69,3%
Profit net
-189.373 lei
▼ 13,4%
Datorii
1.064.072 lei
▲ 3,0%
Salariați
1
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 484.945 lei2023: 593.647 lei2024: 182.430 lei182 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 86.111 lei2023: -167.034 lei2024: -189.373 lei−189 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 22023: 22024: 1120222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
-103,8%
Creștere CA an/an
-69,3%
CA / salariat
182.430 lei
Datorii / active
92%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-206,7%
Creștere medie anuală (2019–2024)
-0,2%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202436.672 €-38.068 €213.901 €232.320 €18.419 €1
2023120.016 €-33.769 €208.839 €264.965 €56.809 €2
202298.340 €17.462 €112.457 €203.341 €90.855 €2
🔒 Încă 3 ani de istoric (2019–2021) — deblochează cu Pro

Sume convertite în EUR la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-18.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

5 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ADAMO DRONE SOLUTIONS S.R.L.40602404în dizolvare
AHILES PRODUCTION MANAGEMENT S.R.L.40613527în funcțiune
M247 DC ROMANIA S.R.L.48571494în funcțiune
M247 EUROPE SRL30203422în funcțiune
SOLUM ASSETS S.R.L.54648398în funcțiune

Firma are 3 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · Ilfov

CB
CAR BLITZ S.R.L.
CUI 54555469 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
GC
GREEN CAR LEASE S.R.L.
CUI 54476888 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
JC
JUNIOR CARS S.R.L.
CUI 52881477 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
IB
IMPERIAL BRANDS RO S.R.L.
CUI 51696188 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
MS
MIGORIDE S.R.L.
CUI 51065853 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
DG
DIVES GROUP S.R.L.
CUI 50067546 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

13

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 13 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
AHILES ASSET MANAGEMENT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →