identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

GROWERS DIRECT S.R.L.

CAEN 4618 — Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
CUI 40430430J2024007026401Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
4,65mil lei
▲ 43,6% vs. 2024
Profit net · 2025
305mii lei
▲ 7,1% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, GROWERS DIRECT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.649.614 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 43,6%. Rezultatul net a fost un profit de 305.118 lei. Datoriile totale au crescut cu 158,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40430430
Nr. Reg. Comerțului
J2024007026401 · EUID ROONRC.J2024007026401
Cod CAEN
4618 — Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-01-16 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 5 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR NEPTUN, NR.151B, AP.30
Cod poștal
51443
Contact declarat
180 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
4.649.614 lei
▲ 43,6%
Profit net
305.118 lei
▲ 7,1%
Datorii
922.547 lei
▲ 158,8%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.431.176 lei2024: 3.237.536 lei2025: 4.649.614 lei4,65 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 73.055 lei2024: 284.908 lei2025: 305.118 lei305 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
6,6%
Creștere CA an/an
+43,6%
CA / salariat
4.649.614 lei
Datorii / active
75%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+40,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20254.649.614 lei305.118 lei922.547 lei1.224.555 lei305.358 lei1
20243.237.536 lei284.908 lei356.489 lei610.859 lei256.394 lei1
20232.431.176 lei73.055 lei420.125 lei225.420 lei-28.514 lei1
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-10.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
FLORI CU FITZE FRESH S.R.L.35035184în dizolvare
MAJILLION COUTURE S.R.L.46918628în dizolvare
PARFUM FLOWER COMPANY PFC S.R.L.42010131în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · Municipiul București

CO
CEM OTOMOTIV KERESTE INŞAAT VE NAKLIYAT SANAYI TICARET LIMITED ŞIRKETI ISTANBUL SUCURSALA BUCURESTI
CUI 52067739 · Sector 5 Mun. Bucureşti
VN
VISIONTECH NETWORK S.R.L.
CUI 50908169 · Sector 5 Mun. Bucureşti
NS
NEDEA STAR S.R.L.
CUI 50810453 · Sector 5 Mun. Bucureşti
AM
AL.MA.GI. S.R.L.
CUI 50215065 · Sector 5 Mun. Bucureşti
P&
PROTECTION & CONNECTION S.R.L.
CUI 49691758 · Sector 5 Mun. Bucureşti
AP
APO PARTS S.R.L.
CUI 49280213 · Sector 5 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

14

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 14 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-05-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GROWERS DIRECT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →