identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

IRONSIDE DOBROGEA S.R.L.

CAEN 5630 — Baruri și alte activități de servire a băuturilor
CUI 40436824J2024001144226Plătitor TVA din 2025Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20222025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
571mii lei
▲ 93,3% vs. 2024
Profit net · 2025
68mii lei
▲ 47,7% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, IRONSIDE DOBROGEA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 570.531 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 93,3%. Rezultatul net a fost un profit de 67.701 lei. Datoriile totale au crescut cu 342,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40436824
Nr. Reg. Comerțului
J2024001144226 · EUID ROONRC.J2024001144226
Cod CAEN
5630 — Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-01-16 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului
Adresă
JUD. IAŞI, SAT VALEA LUPULUI COM. VALEA LUPULUI, STR. CETINEI, NR.4 · 2 firme aici
Cod poștal
707410
Contact declarat
4 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
570.531 lei
▲ 93,3%
Profit net
67.701 lei
▲ 47,7%
Datorii
26.242 lei
▲ 342,7%
Salariați
2
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 96.635 lei2024: 295.217 lei2025: 570.531 lei571 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 64.962 lei2024: 45.835 lei2025: 67.701 lei68 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 02024: 12025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
11,9%
Creștere CA an/an
+93,3%
CA / salariat
285.266 lei
Datorii / active
19%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
61,3%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+143,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025127.793 $15.164 $5.878 $30.610 $24.732 $2
202464.213 $9.970 $1.289 $22.181 $20.892 $1
202321.119 $14.197 $145 $15.632 $15.487 $0
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

KN
KANARA NORD S.R.L.
CUI 53971179 · Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
KANARA HOUSE S.R.L.52759659în funcțiune
KANARA SUD S.R.L.53951759în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Baruri și alte activități de servire a băuturilor · Iași

VH
VENTURI HOOKAH CONCEPT S.R.L.
CUI 54709606 · Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului
IC
INTERVAL CAFE S.R.L.
CUI 54450160 · Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului
MC
MOON CAFE CONCEPT S.R.L.
CUI 54438604 · Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului
TF
TASY FAMILY DREAM S.R.L.
CUI 54027579 · Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului
KN
KANARA NORD S.R.L.
CUI 53971179 · Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului
KS
KANARA SUD S.R.L.
CUI 53951759 · Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-07-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
IRONSIDE DOBROGEA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →