identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

UNDEVA IN CLUJ S.R.L.

CAEN 4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
CUI 40437196J2019000156121Plătitor TVA din 2025Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
20mii lei
▼ 89,5% vs. 2024
Profit net · 2025
−640lei
▲ 98,2% vs. 2024
Salariați
Contracte publice
2
SEAP · activ 2023
În anul 2025, UNDEVA IN CLUJ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 20.000 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 89,5%. Rezultatul net a fost o pierdere de 640 lei. Datoriile totale au crescut cu 3.561,4% față de anul anterior.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-640 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40437196
Nr. Reg. Comerțului
J2019000156121 · EUID ROONRC.J2019000156121
Cod CAEN
4711 — Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-01-16 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Sat Floreşti Com. Floreşti
Adresă
JUD. CLUJ, SAT FLOREŞTI COM. FLOREŞTI, STR. ŞESUL DE SUS, NR.202, ET.P+E, AP.21 · 3 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-22 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2025)
20.000 lei
▼ 89,5%
Profit net
-640 lei
▲ 98,2%
Datorii
51.479 lei
▲ 3.561,4%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 72.424 lei2024: 190.154 lei2025: 20.000 lei20 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 25.989 lei2024: -35.326 lei2025: -640 lei−64020232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-3,2%
Creștere CA an/an
-89,5%
Datorii / active
88%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-9,3%
Creștere medie anuală (2021–2025)
-26,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202520.000 lei-640 lei51.479 lei58.331 lei6.852 lei
2024190.154 lei-35.326 lei1.406 lei23.620 lei22.214 lei1
202372.424 lei25.989 lei5.721 lei84.021 lei78.300 lei1
🔒 Încă 2 ani de istoric (2021–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-22.

Contracte publice (SEAP)

2

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
7.195 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

SE
STAGE EVENTS PARTY S.R.L.
CUI 46811000 · Activități de gestionare a sălilor de spectacole
TA
TREISIZECE ADVERTISING S.R.L.
CUI 46557175 · Activități ale agențiilor de publicitate

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
STAGE EVENTS PARTY S.R.L.46811000în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · Cluj

R&
RAUL &MIMY S.R.L.
CUI 54651989 · Sat Floreşti Com. Floreşti
FP
FUN PARK MARKET S.R.L.
CUI 54651970 · Sat Floreşti Com. Floreşti
AC
ALX COMERCE S.R.L.
CUI 52496978 · Sat Floreşti Com. Floreşti
SI
SELIMALI IMPORT EXPORT S.R.L.
CUI 52357546 · Sat Floreşti Com. Floreşti
NB
NEXCON BUILD S.R.L.
CUI 52251447 · Sat Floreşti Com. Floreşti
AS
ALTRAI S.R.L.
CUI 52220629 · Sat Floreşti Com. Floreşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-12-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
UNDEVA IN CLUJ S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →