identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

ENERGY LOGISTIC FURNIZARE S.R.L.

CAEN 4683 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
CUI 40437730J2019000074276Plătitor TVA din 2019Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
410mii lei
▼ 52,6% vs. 2024
Profit net · 2025
304mii lei
▲ 121,6% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, ENERGY LOGISTIC FURNIZARE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 409.880 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 52,6%. Rezultatul net a fost un profit de 304.377 lei. Datoriile totale au scăzut cu 43,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40437730
Nr. Reg. Comerțului
J2019000074276 · EUID ROONRC.J2019000074276
Cod CAEN
4683 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-01-16 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
NEAMŢ
Localitate
Mun. Piatra Neamţ
Adresă
JUD. NEAMŢ, MUN. PIATRA NEAMŢ, STR. MIHAI EMINESCU, NR.53, BL.C1, SC.B, ET.2, AP.31
Cod poștal
610028
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
409.880 lei
▼ 52,6%
Profit net
304.377 lei
▲ 121,6%
Datorii
319.511 lei
▼ 43,9%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 574.586 lei2024: 864.266 lei2025: 409.880 lei410 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.017.776 lei2024: 137.354 lei2025: 304.377 lei304 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
74,3%
Creștere CA an/an
-52,6%
CA / salariat
409.880 lei
Datorii / active
51%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
98,6%
Creștere medie anuală (2019–2025)
-27,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025409.880 lei304.377 lei319.511 lei628.149 lei308.638 lei1
2024864.266 lei137.354 lei569.169 lei706.763 lei137.594 lei1
2023574.586 lei1.017.776 lei221.080 lei1.239.096 lei1.018.016 lei1
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · Neamț

PL
PROSORT LOGISTIC S.R.L.
CUI 55520795 · Mun. Piatra Neamţ
AR
ACSIST ROOF S.R.L.
CUI 54239113 · Mun. Piatra Neamţ
SD
STILGRES DESIGN NEAMT S.R.L.
CUI 52457723 · Mun. Piatra Neamţ
TI
TAFI INDUSTRIES S.R.L.
CUI 48307523 · Mun. Piatra Neamţ
TP
TEHNOLOGIC PROJECT S.R.L.
CUI 47445374 · Mun. Piatra Neamţ
FI
FALBAC INVEST S.R.L.
CUI 44603585 · Mun. Piatra Neamţ

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-07-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ENERGY LOGISTIC FURNIZARE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →