identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

TRANSFMA RS13 S.R.L.

CAEN 4933 — Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
CUI 40439561J2023001212175Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
1,81mil lei
Profit net · 2024
38mii lei
▲ 8.194,7% vs. 2023
Salariați
1
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2024, TRANSFMA RS13 S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.808.701 lei. Rezultatul net a fost un profit de 38.045 lei. Datoriile totale au crescut cu 26.677,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40439561
Nr. Reg. Comerțului
J2023001212175 · EUID ROONRC.J2023001212175
Cod CAEN
4933 — Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-01-17 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-18 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2024)
1.808.701 lei
Profit net
38.045 lei
▲ 8.194,7%
Datorii
166.019 lei
▲ 26.677,3%
Salariați
1
Evoluția profitului net
2022: 6.285 lei2023: -470 lei2024: 38.045 lei38 mii20222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
2,1%
CA / salariat
1.808.701 lei
Datorii / active
74%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
65,8%
Creștere medie anuală (2019–2024)
+55,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20241.808.701 lei38.045 lei166.019 lei223.804 lei57.785 lei1
2023-470 lei620 lei20.360 lei19.740 lei
2022180.147 lei6.285 lei620 lei20.830 lei20.210 lei
🔒 Încă 3 ani de istoric (2019–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-18.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

15 firme afiliate · 14 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
FMA ALLIANCE DRIVE13 S.R.L.52091273în dizolvare
FMA AUTO SUPPLY S.R.L.52032803în dizolvare
FMA CITY TRANSPORT3 S.R.L.52032730în dizolvare
FMA DRIVE HOLDINGS5 S.R.L.52032641în dizolvare
FMA EXPRESS EUROPE12 S.R.L.52032668în dizolvare
FMA FLEET MANAGEMENT8 S.R.L.52032722în dizolvare
FMA FLEET MOBILITY ALLIANCE9 S.R.L.52081512în dizolvare
FMA FLEET PARTNERS6 S.R.L.52040156în dizolvare
FMA FLEET SOLUTIONS4 S.R.L.52032790în dizolvare
FMA MOBILITY SERVICES1 S.R.L.52032692în dizolvare
FMA PRIME MOBILITY GROUP17 S.R.L.52081520în dizolvare
FMA PRODRIVE7 S.R.L.52032749în dizolvare
FMA RIDE MANAGEMENT2 S.R.L.52040148în dizolvare
FMA SERVICE PRO S.R.L.52032714în funcțiune
FMA SUPREME MOBILITY16 S.R.L.52091346în dizolvare

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · Galați

RT
ROBROM TAX S.R.L.
CUI 55455611 · Mun. Galaţi
SD
SIM DRIVE S.R.L.
CUI 55383523 · Mun. Galaţi
TD
TOTO DRIVE S.R.L.
CUI 55244517 · Mun. Galaţi
AE
ANDREI EXECUTIVE RIDE S.R.L.
CUI 55192205 · Mun. Galaţi
AA
ARMEANU ATM S.R.L.
CUI 55177060 · Mun. Galaţi
EB
EDUARD BRO S.R.L.
CUI 55052341 · Mun. Galaţi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

11

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 11 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-08-18Inactivitate fiscalăActivInactiv fiscal
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TRANSFMA RS13 S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →