identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

THE EVENTALIST SHOW S.R.L.

CAEN 7311 — Activități ale agențiilor de publicitate
CUI 40453671J23/209/2019Plătitor TVA din 2025RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
263mii lei
▲ 61,8% vs. 2023
Profit net · 2024
59mii lei
▲ 113,0% vs. 2023
Salariați
1
— constant
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2024, THE EVENTALIST SHOW S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 262.740 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 61,8%. Rezultatul net a fost un profit de 58.993 lei. Datoriile totale au scăzut cu 58,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40453671
Nr. Reg. Comerțului
J23/209/2019 · EUID ROONRC.J23/209/2019
Cod CAEN
7311 — Activități ale agențiilor de publicitate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-01-18 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2024)
262.740 lei
▲ 61,8%
Profit net
58.993 lei
▲ 113,0%
Datorii
4.807 lei
▼ 58,8%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 207.510 lei2023: 162.405 lei2024: 262.740 lei263 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: 117.329 lei2023: 27.690 lei2024: 58.993 lei59 mii20222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 12023: 12024: 1120222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
22,5%
Creștere CA an/an
+61,8%
CA / salariat
262.740 lei
Datorii / active
2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
27,3%
Creștere medie anuală (2019–2024)
+13,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2024262.740 lei58.993 lei4.807 lei220.353 lei216.134 lei1
2023162.405 lei27.690 lei11.666 lei192.145 lei181.326 lei1
2022207.510 lei117.329 lei7.125 lei199.403 lei192.278 lei1
🔒 Încă 3 ani de istoric (2019–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-08-10.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
EVENTNEST S.R.L.52286895în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități ale agențiilor de publicitate · Ilfov

AS
AI SMART NETWORK S.R.L.
CUI 54346497 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
WP
WELLNESS PATH HOLDING S.R.L.
CUI 53201196 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
MC
MUFFY CREATIVE S.R.L.
CUI 52772046 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
BS
BISOIMERCH S.R.L.
CUI 52588001 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
ZM
ZBIR MEDIA 10 S.R.L.
CUI 52530719 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
VS
VISION SMART MARKETING S.R.L.
CUI 52265957 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
THE EVENTALIST SHOW S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →