identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

2 FASHION PRODUCTION S.R.L.

CAEN 1512 — Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament
CUI 40459461J2019000153320Plătitor TVA din 2019Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
13,72mil lei
— constant
Profit net · 2025
704mii lei
▲ 46,5% vs. 2024
Salariați
70
▲ 2,9% vs. 2024
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, 2 FASHION PRODUCTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 13.718.649 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 0,0%. Rezultatul net a fost un profit de 704.312 lei. Datoriile totale au scăzut cu 70,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 70.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40459461
Nr. Reg. Comerțului
J2019000153320 · EUID ROONRC.J2019000153320
Cod CAEN
1512 — Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-01-21 (7 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mijlocie
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SIBIU
Localitate
Mun. Sibiu
Adresă
JUD. SIBIU, MUN. SIBIU, STR. TURNULUI, NR.17, AP.8 · 3 firme aici
Cod poștal
550197
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-22 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
13.718.649 lei
▼ 0,0%
Profit net
704.312 lei
▲ 46,5%
Datorii
774.140 lei
▼ 70,2%
Salariați
70
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 11.125.714 lei2024: 13.719.103 lei2025: 13.718.649 lei13,72 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.003.273 lei2024: 480.751 lei2025: 704.312 lei704 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 462024: 682025: 707020232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
5,1%
Creștere CA an/an
0,0%
CA / salariat
195.981 lei
Datorii / active
28%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
35,1%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+55,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202513.718.649 lei704.312 lei774.140 lei2.779.100 lei2.004.960 lei70
202413.719.103 lei480.751 lei2.594.582 lei4.150.230 lei1.555.648 lei68
202311.125.714 lei1.003.273 lei2.590.723 lei3.665.620 lei1.074.897 lei46
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-22.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

ZF
ZEPPELIN FASHION S.R.L.
CUI 39411400 · Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament
AB
AIMANN BUSINESS PROJECT SRL
CUI 30912807 · Lucrări de pardosire și placare a pereților

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
2 FASHION ARHITECTURE S.R.L.43954570în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea articolelor de voiaj și marochinărie și a articolelor de harnașament · Sibiu

NP
NEXT PROD SERVICII S.R.L.
CUI 50238352 · Mun. Sibiu
PI
PRESYDA INDUSTRIAL S.R.L.
CUI 49298113 · Mun. Sibiu
GF
GRUPPO FLORENCE SPA MILANO SUCURSALA SIBIU
CUI 48269756 · Mun. Sibiu
SP
SIX PROJECT S.R.L.
CUI 44128304 · Mun. Sibiu
MA
MITU ATELIER S.R.L.
CUI 42009285 · Mun. Sibiu
AD
ANALOG DESIGN & BUSINESS S.R.L.
CUI 40978477 · Mun. Sibiu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-08-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
2 FASHION PRODUCTION S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →