identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

GMC PHOTO MASTER S.R.L.

CAEN 4321 — Lucrări de instalații electrice
CUI 40467731J13/304/2019Neplătitor TVAVerificat ANAF 04.11.2026Inactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2020 → 2023 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2023
810mii lei
▲ 229,5% vs. 2022
Profit net · 2023
329mii lei
▲ 79,8% vs. 2022
Salariați
1
— constant
Vechime
7ani
din 2019
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

GMC PHOTO MASTER S.R.L. (CUI 40467731, nr. J13/304/2019) este o societate cu răspundere limitată (SRL) inactivă fiscal din Medgidia, județul Constanța, înființată în 2019. Activitatea principală: lucrări de instalații electrice (CAEN 4321). Nu este plătitoare de TVA. În 2023 a raportat o cifră de afaceri de 810 mii lei și 1 salariat. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 04.11.2026.

În anul 2023, GMC PHOTO MASTER S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 810.067 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 229,5%. Rezultatul net a fost un profit de 329.181 lei. Datoriile totale au crescut cu 1.339,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Fără bilanț depus 2 ani — Nu apare cu situații financiare depuse la ANAF pe ultimii 2 ani (ultimul bilanț: 2023). De regulă înseamnă că firma nu mai are activitate sau nu-și respectă obligațiile de raportare.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40467731
Nr. Reg. Comerțului
J13/304/2019 · EUID ROONRC.J13/304/2019
Cod CAEN
4321 — Lucrări de instalații electrice
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-01-22 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Medgidia
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CONSTANŢA
Localitate
Mun. Medgidia
Adresă
JUD. CONSTANŢA, MUN. MEDGIDIA, STR. MARAMUREŞ
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
905600

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-04 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat aproximativ, pe stradă din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 mN12345678
  1. RIGHTONTIME-DELIVERY S.R.L. · 55 m · CAEN 4619
  2. MANU MEN STYLE S.R.L. · 66 m · CAEN 9621
  3. VIUTZAS NAILS & BEAUTY S.R.L. · 72 m · CAEN 9622
  4. NEDMAR WINE BUSINESS S.R.L. · 73 m · CAEN 4725
  5. M & M ALIMEX S.R.L. · 79 m · CAEN 5222
  6. AMIR GEAN MIXT S.R.L. · 80 m · CAEN 4711
  7. ZAZA BEST KEBAB S.R.L. · 84 m · CAEN 5611
  8. COSTAS OPTIM TRANS SRL · 113 m · CAEN 4941

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

5 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2023810 mii lei▲ 229,5% față de 2022
Cifră de afaceriProfit net
203 mii405 mii608 mii810 mii2021 · profit net: 0 lei20212022 · cifră de afaceri: 245.856 lei2022 · profit net: 183.105 lei20222023 · cifră de afaceri: 810.067 lei810 mii2023 · profit net: 329.181 lei2023
Salariați
1
20222023
Datorii totale
167 mii lei▲ 1.339,4%
20212023

Indicatori 2023

Marjă netă
40,6%
Creștere CA an/an
+229,5%
CA / salariat
810.067 lei
Datorii / active
24%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
63,1%

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2023810.067+229%329.181+79,8%40,6%166.885688.940522.0551
2022245.856183.10574,5%11.594204.468192.8741
2021—0—09.7699.769—
Încă 2 ani de istoric (2019–2020)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-11-04.

Dosare în instanță

3
Dosare în care firma apare ca parte
3
Ca debitor
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2024-08-288628/256/2024Judecătoria Medgidiacerere de valoare redusăFondDebitor
2024-02-201743/256/2024Judecătoria Medgidiavalidare poprire ds.exec.1667/G/2023FondTerţ poprit
2023-10-038565/256/2023Judecătoria Medgidiavalidare poprire ds.exec.1887/G/2023FondTerţ poprit

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de instalații electrice · Constanța

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre GMC PHOTO MASTER S.R.L.

Este GMC PHOTO MASTER S.R.L. o firmă activă?

GMC PHOTO MASTER S.R.L. este declarată inactivă fiscal de ANAF (verificare ANAF din 04.11.2026). O firmă inactivă fiscal nu poate deduce TVA-ul din facturi, iar partenerii ei nu pot deduce TVA-ul din facturile emise de ea.

Este GMC PHOTO MASTER S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, GMC PHOTO MASTER S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 04.11.2026).

Ce cifră de afaceri are GMC PHOTO MASTER S.R.L.?

În 2023, GMC PHOTO MASTER S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 810.067 lei, în creștere cu 229,5% față de 2022, și un profit net de 329.181 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are GMC PHOTO MASTER S.R.L.?

În 2023, GMC PHOTO MASTER S.R.L. a raportat un număr mediu de 1 salariat, conform situațiilor financiare anuale.

Este GMC PHOTO MASTER S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care GMC PHOTO MASTER S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 15.10.2026.

Are GMC PHOTO MASTER S.R.L. procese în instanță?

Da, GMC PHOTO MASTER S.R.L. apare în 3 dosare pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are GMC PHOTO MASTER S.R.L. datorii la ANAF?

GMC PHOTO MASTER S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul GMC PHOTO MASTER S.R.L.?

Sediul social declarat al GMC PHOTO MASTER S.R.L. este în JUD. CONSTANŢA, MUN. MEDGIDIA, STR. MARAMUREŞ.

Ce activitate are GMC PHOTO MASTER S.R.L.?

Activitatea principală declarată a GMC PHOTO MASTER S.R.L. este „Lucrări de instalații electrice” (cod CAEN 4321).

Când a fost înființată GMC PHOTO MASTER S.R.L.?

GMC PHOTO MASTER S.R.L. a fost înregistrată pe 22.01.2019, cu numărul de ordine în registrul comerțului J13/304/2019.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GMC PHOTO MASTER S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala