identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

SOLAR CLAVIR MONTAJE MEDIAŞ S.R.L.

CAEN 4321 — Lucrări de instalații electrice
CUI 40478447J2019000187327Plătitor TVA din 2019Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
4,16mil lei
▼ 43,1% vs. 2024
Profit net · 2025
−471mii lei
▼ 186,7% vs. 2024
Salariați
16
▼ 44,8% vs. 2024
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, SOLAR CLAVIR MONTAJE MEDIAŞ S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.158.167 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 43,1%. Rezultatul net a fost o pierdere de 471.406 lei. Datoriile totale au crescut cu 46,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 16.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-471.406 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40478447
Nr. Reg. Comerțului
J2019000187327 · EUID ROONRC.J2019000187327
Cod CAEN
4321 — Lucrări de instalații electrice
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-01-23 (7 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Mediaş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SIBIU
Localitate
Mun. Mediaş
Adresă
JUD. SIBIU, MUN. MEDIAŞ, STR. MIGDALULUI, NR.6 · 2 firme aici
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
4.158.167 lei
▼ 43,1%
Profit net
-471.406 lei
▼ 186,7%
Datorii
1.651.864 lei
▲ 46,4%
Salariați
16
▼ -13
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 6.796.496 lei2024: 7.308.642 lei2025: 4.158.167 lei4,16 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.360.632 lei2024: 543.667 lei2025: -471.406 lei−471 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 242024: 292025: 161620232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-11,3%
Creștere CA an/an
-43,1%
CA / salariat
259.885 lei
Datorii / active
66%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-54,2%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+37,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20254.158.167 lei-471.406 lei1.651.864 lei2.521.396 lei869.532 lei16
20247.308.642 lei543.667 lei1.128.190 lei3.032.739 lei1.904.549 lei29
20236.796.496 lei1.360.632 lei261.431 lei1.622.313 lei1.360.882 lei24
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

ME
MONVIR ECOSOURCE S.R.L.
CUI 50178790 · Lucrări de instalații electrice

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

4 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ALEX NOVEMBER S.R.L.43793368în funcțiune
GUNAYDIN SRL15857385radiată
MONVIR ECOSOURCE S.R.L.50178790în funcțiune
RISESOL ENERGY S.R.L.50549146în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de instalații electrice · Sibiu

VG
VIVOXA GROUP S.R.L.
CUI 53141736 · Mun. Mediaş
LP
LRR PROIECTARE INSTALAŢII S.R.L.
CUI 51325902 · Mun. Mediaş
EK
ENERGIE KONZEPT S.R.L.
CUI 51082587 · Mun. Mediaş
VW
VOLT WERK S.R.L.
CUI 51082536 · Mun. Mediaş
RE
RISESOL ENERGY S.R.L.
CUI 50549146 · Mun. Mediaş
EC
ENDURINGSTRUCTURES CL GRUPPE S.R.L.
CUI 50226226 · Mun. Mediaş

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
SOLAR CLAVIR MONTAJE MEDIAŞ S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →