identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

TAKIMOS FASHION S.R.L.

CAEN 4771 — Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
CUI 40482391J39/169/2019Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192024 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2024
30mii lei
▼ 47,5% vs. 2023
Profit net · 2024
8.423lei
▼ 73,7% vs. 2023
Salariați
1
— constant
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2024, TAKIMOS FASHION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 30.485 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 47,5%. Rezultatul net a fost un profit de 8.423 lei. Datoriile totale au crescut cu 17,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40482391
Nr. Reg. Comerțului
J39/169/2019 · EUID ROONRC.J39/169/2019
Cod CAEN
4771 — Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-01-23 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
VRANCEA
Localitate
Mun. Focşani
Adresă
JUD. VRANCEA, MUN. FOCŞANI, STR. ŞTEFAN CEL MARE, NR.6, BL.6, ET.PARTER · 2 firme aici
Cod poștal
620100
Contact declarat
3 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2024)
30.485 lei
▼ 47,5%
Profit net
8.423 lei
▼ 73,7%
Datorii
55.989 lei
▲ 17,3%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2022: 16.300 lei2023: 58.100 lei2024: 30.485 lei30 mii20222024
Evoluția profitului net
2022: -35.911 lei2023: 31.974 lei2024: 8.423 lei8.42320222024
Evoluția numărului de salariați
2022: 12023: 12024: 1120222024

Indicatori derivați (2024)

Marjă netă
27,6%
Creștere CA an/an
-47,5%
CA / salariat
30.485 lei
Datorii / active
83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
70,0%
Creștere medie anuală (2019–2024)
-14,1%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202430.485 lei8.423 lei55.989 lei67.820 lei12.031 lei1
202358.100 lei31.974 lei47.737 lei51.225 lei3.608 lei1
202216.300 lei-35.911 lei76.673 lei47.796 lei-28.794 lei1
🔒 Încă 3 ani de istoric (2019–2021) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2022–2024). Ultima actualizare: 2026-09-02.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

GF
GARBOLINO FASHION SRL
CUI 35101512 · Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

6 firme afiliate · 2 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
EVANONE SRL34893180în funcțiune
EVEN CEREMONIA SRL37059538în funcțiune
EVENDAY SRL34893171în funcțiune
GARBOLINO FASHION SRL35101512în funcțiune
ASIMANU FASHION SRL31879920radiată
CASTING SRL17841059radiată

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei, în magazine specializate · Vrancea

S2
SOLOMON 26 S.R.L.
CUI 53989354 · Mun. Focşani
SR
SILVIA RDY S.R.L.
CUI 53222210 · Mun. Focşani
PL
PAVEL L.R. S.R.L.
CUI 52488240 · Mun. Focşani
FS
FEYA STUDIO DESIGN S.R.L.
CUI 52221462 · Mun. Focşani
MS
MIHDEAL SHOP CENTER S.R.L.
CUI 52135752 · Mun. Focşani
LT
L΄ATELIER TAILLEUR S.R.L.
CUI 52091486 · Mun. Focşani

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2023-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
TAKIMOS FASHION S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →