identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

VERVA SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ

CAEN 6391 — Activități ale agențiilor de știri
CUI 40486822J2019000139302Plătitor TVA din 2021TVA la încasareActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,95mil lei
▲ 275,5% vs. 2024
Profit net · 2025
219mii lei
▲ 549,8% vs. 2024
Salariați
Contracte publice
2
SEAP · activ 2021
În anul 2025, VERVA SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ a raportat o cifră de afaceri de 1.952.581 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 275,5%. Rezultatul net a fost un profit de 218.720 lei. Datoriile totale au crescut cu 71,4% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40486822
Nr. Reg. Comerțului
J2019000139302 · EUID ROONRC.J2019000139302
Cod CAEN
6391 — Activități ale agențiilor de știri
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-01-23 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Mun. Satu Mare
Adresă
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. MIHAI VITEAZU, NR.20, BIROUL 4 · 11 firme aici
Cod poștal
440030
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-21 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.952.581 lei
▲ 275,5%
Profit net
218.720 lei
▲ 549,8%
Datorii
385.366 lei
▲ 71,4%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 258.544 lei2024: 519.963 lei2025: 1.952.581 lei1,95 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 45.117 lei2024: 33.659 lei2025: 218.720 lei219 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
11,2%
Creștere CA an/an
+275,5%
Datorii / active
64%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+66,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20251.952.581 lei218.720 lei385.366 lei604.344 lei219.031 lei
2024519.963 lei33.659 lei224.844 lei258.761 lei33.970 lei1
2023258.544 lei45.117 lei132.765 lei206.534 lei73.769 lei1
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-21.

Contracte publice (SEAP)

2

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
40.000 lei
Ultimul an
2021

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme conectate

10

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

PE
PRIME ENERGY HOLDING ROMANIA S.R.L.
CUI 50645615 · Producția de energie electrică
SS
SVINEX S.R.L.
CUI 49942728 · Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
BE
BIRDIECAR ELECTRIC SOLUTIONS S.R.L.
CUI 46709435 · Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente
IM
IGW-MONTANA S.R.L.
CUI 44435996 · Hoteluri și alte facilități de cazare similare
FM
FLEX-MONTANA S.R.L.
CUI 44356086 · Hoteluri și alte facilități de cazare similare
DB
DESIGN BY VLĂDĂREAN VANESA S.R.L.
CUI 41816406 · Activități de design specializat

Vezi toate firmele de la această adresă →

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
SVINEX S.R.L.49942728în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități ale agențiilor de știri · Satu Mare

DO
DEPLOY ON FRIDAY S.R.L.
CUI 55090302 · Mun. Satu Mare
AM
ARGUS MONITOR HUNGARY S.R.L.
CUI 54738792 · Mun. Satu Mare
CI
CONNECT INSOLVENCY & SALES S.R.L.
CUI 52700775 · Mun. Satu Mare
NI
NEXTTECH INNOVATIONS S.R.L.
CUI 50663999 · Mun. Satu Mare
DD
DINCOLO DE SPORT S.R.L.
CUI 44180124 · Mun. Satu Mare
JD
JURNALUL DE SATU MARE S.R.L.
CUI 31250198 · Mun. Satu Mare

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
VERVA SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →