identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

MANGALIŢA TRADIŢIONAL NIA S.R.L.

CAEN 1013 — Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
CUI 40512212J2019000541354Plătitor TVA din 2020Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
411mii lei
▼ 41,7% vs. 2024
Profit net · 2025
38mii lei
▼ 13,6% vs. 2024
Salariați
3
— constant
Contracte publice
19
SEAP · activ 2024
În anul 2025, MANGALIŢA TRADIŢIONAL NIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 411.495 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 41,7%. Rezultatul net a fost un profit de 38.017 lei. Datoriile totale au crescut cu 24,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40512212
Nr. Reg. Comerțului
J2019000541354 · EUID ROONRC.J2019000541354
Cod CAEN
1013 — Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre)
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-01-29 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Buziaş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TIMIŞ
Localitate
Sat Vucova Com. Chevereşu Mare
Adresă
JUD. TIMIŞ, SAT VUCOVA COM. CHEVEREŞU MARE, , NR.234
Cod poștal
307107
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-10 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
411.495 lei
▼ 41,7%
Profit net
38.017 lei
▼ 13,6%
Datorii
3.775.925 lei
▲ 24,2%
Salariați
3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 589.848 lei2024: 706.015 lei2025: 411.495 lei411 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 12.308 lei2024: 44.016 lei2025: 38.017 lei38 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 42024: 32025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
9,2%
Creștere CA an/an
-41,7%
CA / salariat
137.165 lei
Datorii / active
92%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
12,4%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+75,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025411.495 lei38.017 lei3.775.925 lei4.083.168 lei307.243 lei3
2024706.015 lei44.016 lei3.039.284 lei3.281.130 lei241.846 lei3
2023589.848 lei12.308 lei1.938.082 lei2.175.591 lei237.509 lei4
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-10.

Contracte publice (SEAP)

19

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
19
Valoare totală
15.311 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CRIVAL SRL21228029radiată
DIVERTIS CAM NIA S.R.L.44219607în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea produselor din carne (inclusiv din carne de pasăre) · Timiș

AP
ANTODARI PLUS S.R.L.
CUI 55071173 · Mun. Timişoara
BP
BANAT PREMIUM ARTISAN S.R.L.
CUI 54782542 · Sat Hezeriş Com. Coşteiu
DM
DOLCERIA MALI S.R.L.
CUI 54540662 · Mun. Timişoara
CV
CARMANGERIA VODA S.R.L.
CUI 52934547 · Sat Vişag Com. Victor Vlad Delamarina
CS
CARMANELU S.R.L.
CUI 52723094 · Mun. Lugoj
CV
CAMARA VANATORULUI S.R.L.
CUI 52227872 · Orş. Ciacova

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MANGALIŢA TRADIŢIONAL NIA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →