identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

OFFICE MARKETING EVENTS S.R.L.

CAEN 9020 — Activități de interpretare artistică (spectacole)
CUI 40529893J23/402/2019Plătitor TVA din 2020Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
2,68mil lei
▼ 8,5% vs. 2024
Profit net · 2025
318mii lei
▲ 447,2% vs. 2024
Salariați
1
▼ 50,0% vs. 2024
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, OFFICE MARKETING EVENTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 2.681.169 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 8,5%. Rezultatul net a fost un profit de 317.834 lei. Datoriile totale au scăzut cu 76,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40529893
Nr. Reg. Comerțului
J23/402/2019 · EUID ROONRC.J23/402/2019
Cod CAEN
9020 — Activități de interpretare artistică (spectacole)
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-01-30 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-13 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
2.681.169 lei
▼ 8,5%
Profit net
317.834 lei
▲ 447,2%
Datorii
174.526 lei
▼ 76,5%
Salariați
1
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.398.867 lei2024: 2.931.672 lei2025: 2.681.169 lei2,68 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 516.032 lei2024: -91.552 lei2025: 317.834 lei318 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 22025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
11,9%
Creștere CA an/an
-8,5%
CA / salariat
2.681.169 lei
Datorii / active
34%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
97,3%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+126,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20252.681.169 lei317.834 lei174.526 lei514.279 lei326.820 lei1
20242.931.672 lei-91.552 lei744.023 lei754.509 lei8.986 lei2
20231.398.867 lei516.032 lei75.709 lei730.224 lei535.318 lei1
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-13.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

6 firme afiliate

FirmăCUIStare
ARTA SCENEI EVENTS SRL34189770în funcțiune
CCP STAGE S.R.L.54030825în funcțiune
FIX 7 CORPORATION S.R.L.49187492în funcțiune
FIX 7 ENTERTAINMENT S.R.L.49187387în funcțiune
FIX 7 HOLDING S.R.L.52550228în funcțiune
STUDIO PLUS PRODUCTION S.R.L.54030574în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de interpretare artistică (spectacole) · Ilfov

AE
ALIFANTIS ENTERTAINMENT S.R.L.
CUI 55085551 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
AS
ARL STUDIO S.R.L.
CUI 54700615 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
SU
STAND UP MOTION S.R.L.
CUI 54570973 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
PS
PRODUCTIA SCENEI S.R.L.
CUI 54139718 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
CS
CCP STAGE S.R.L.
CUI 54030825 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos
SS
SELENIS S.R.L.
CUI 54030760 · Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
OFFICE MARKETING EVENTS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →