identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

BRIGHT SIGNS S.R.L.

CAEN 7311 — Activități ale agențiilor de publicitate
CUI 40568973J22/655/2019Neplătitor TVARadiată
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192021 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2021
245mii lei
▲ 6,2% vs. 2020
Profit net · 2021
154mii lei
▲ 62,2% vs. 2020
Salariați
1
— constant
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2021, BRIGHT SIGNS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 244.770 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 6,2%. Rezultatul net a fost un profit de 153.848 lei. Datoriile totale au crescut cu 6,4% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Firmă radiată — Societatea nu mai figurează activă în registru.

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40568973
Nr. Reg. Comerțului
J22/655/2019 · EUID ROONRC.J22/655/2019
Cod CAEN
7311 — Activități ale agențiilor de publicitate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-02-05 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Iaşi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Sat Frăsuleni Com. Victoria
Adresă
JUD. IAŞI, SAT FRĂSULENI COM. VICTORIA, STR. OGORULUI, NR.17 · 3 firme aici
Cod poștal
707581
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-29 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2021)
244.770 lei
▲ 6,2%
Profit net
153.848 lei
▲ 62,2%
Datorii
40.171 lei
▲ 6,4%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2019: 231.583 lei2020: 230.400 lei2021: 244.770 lei245 mii20192021
Evoluția profitului net
2019: 104.440 lei2020: 94.859 lei2021: 153.848 lei154 mii20192021
Evoluția numărului de salariați
2019: 12020: 12021: 1120192021

Indicatori derivați (2021)

Marjă netă
62,9%
Creștere CA an/an
+6,2%
CA / salariat
244.770 lei
Datorii / active
14%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
61,8%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202158.797 $36.956 $9.650 $69.449 $59.800 $1
202054.323 $22.366 $8.900 $31.322 $22.422 $1
201954.629 $24.637 $7.890 $32.574 $24.684 $1

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2019–2021). Ultima actualizare: 2026-08-29.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

SL
STAR LOGO GAME S.R.L.
CUI 46435186 · Activități ale agențiilor de publicitate
GS
GAME SIGNS S.R.L.
CUI 41598239 · Activități ale agențiilor de publicitate

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
GAME SIGNS S.R.L.41598239în funcțiune
IRONSTEEL CUTTING S.R.L.51466731în funcțiune
STAR LOGO GAME S.R.L.46435186în dizolvare

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități ale agențiilor de publicitate · Iași

SL
STAR LOGO GAME S.R.L.
CUI 46435186 · Sat Frăsuleni Com. Victoria
GS
GAME SIGNS S.R.L.
CUI 41598239 · Sat Frăsuleni Com. Victoria
BT
B&S TECHSOLUTIONS S.R.L.
CUI 55227141 · Mun. Iaşi
LA
LILS ADVERTS S.R.L.
CUI 55019396 · Sat Valea Adâncă Com. Miroslava
SS
STORYOGRAMA S.R.L.
CUI 54775332 · Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului
VA
VIRALIST AGENCY S.R.L.
CUI 54727920 · Sat Valea Adâncă Com. Miroslava

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2023-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
BRIGHT SIGNS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →