identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

FADEL FARM S.R.L.

CAEN 4773 — Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate
CUI 40571960J2019000398152Plătitor TVA din 2020Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
3,19mil lei
▲ 8,8% vs. 2024
Profit net · 2025
180mii lei
▲ 84,7% vs. 2024
Salariați
8
▲ 33,3% vs. 2024
Contracte publice
5
SEAP · activ 2023
În anul 2025, FADEL FARM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.188.606 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 8,8%. Rezultatul net a fost un profit de 179.616 lei. Datoriile totale au crescut cu 30,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 8.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40571960
Nr. Reg. Comerțului
J2019000398152 · EUID ROONRC.J2019000398152
Cod CAEN
4773 — Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-02-05 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Dâmboviţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
DÂMBOVIŢA
Localitate
Sat Finta Mare Com. Finta
Adresă
JUD. DÂMBOVIŢA, SAT FINTA MARE COM. FINTA, STR. TRANDAFIRILOR, NR.396
Cod poștal

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-24 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
3.188.606 lei
▲ 8,8%
Profit net
179.616 lei
▲ 84,7%
Datorii
921.053 lei
▲ 30,5%
Salariați
8
▲ +2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.979.695 lei2024: 2.931.176 lei2025: 3.188.606 lei3,19 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 544.847 lei2024: 97.270 lei2025: 179.616 lei180 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 52024: 62025: 8820232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
5,6%
Creștere CA an/an
+8,8%
CA / salariat
398.576 lei
Datorii / active
84%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+45,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.188.606 lei179.616 lei921.053 lei1.091.558 lei179.856 lei8
20242.931.176 lei97.270 lei705.897 lei942.386 lei237.746 lei6
20232.979.695 lei544.847 lei719.689 lei1.337.718 lei618.029 lei5
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-24.

Contracte publice (SEAP)

5

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
5
Valoare totală
13.123 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice, în magazine specializate · Dâmbovița

SP
SAVIOR PHARMA VISTA SRL
CUI 29126016 · Sat Finta Mare Com. Finta
SP
SAS PHARMA PLUS SRL
CUI 28018091 · Sat Finta Mare Com. Finta
PS
POLYGALAPHARM S.R.L.
CUI 52869376 · Mun. Târgovişte
FA
FARMACIA ARI S.R.L.
CUI 50309518 · Sat Greci Com. Petreşti
AP
ANTINA PHARMA MED S.R.L.
CUI 48669701 · Sat Brăneşti Com. Brăneşti
BF
BIO FARM VET POIANA S.R.L.
CUI 41467276 · Sat Poiana Com. Poiana

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FADEL FARM S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →