identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

AMN GARAJE ÎNTREŢINERE AUTO S.R.L.

CAEN 9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
CUI 40580365J2019000539058Plătitor TVA din 2026TVA la încasareVerificat ANAF 02.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2022 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
59mii €
▲ 124,5% vs. 2024
Profit net · 2025
372€
▼ 87,8% vs. 2024
Salariați
2
▲ 100,0% vs. 2024
Vechime
7ani
din 2019
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

AMN GARAJE ÎNTREŢINERE AUTO S.R.L. (CUI 40580365, nr. J2019000539058) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Pocola, județul Bihor, înființată în 2019. Activitatea principală: repararea și întreținerea autovehiculelor (CAEN 9531). Este plătitoare de TVA din 2026. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 296 mii lei și 2 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 02.11.2026.

În anul 2025, AMN GARAJE ÎNTREŢINERE AUTO S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 295.581 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 127,5%. Rezultatul net a fost un profit de 1.878 lei. Datoriile totale au crescut cu 22,6% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40580365
Nr. Reg. Comerțului
J2019000539058 · EUID ROONRC.J2019000539058
Cod CAEN
9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-02-06 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Beiuş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BIHOR
Localitate
Sat Pocola Com. Pocola
Adresă
JUD. BIHOR, SAT POCOLA COM. POCOLA, POCOLA
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
417375

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-02 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

8 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri.

100 m250 mN12345678
  1. PEREGRIN SRL · 50 m · CAEN 6820
  2. HE-GAL PRODCOM S.R.L. · 130 m · CAEN 1071
  3. KVN GLOBAL S.R.L. · 153 m · CAEN 7711 · +2 firme la aceeași adresă
  4. CAMI ASIG & CONSULTING SRL · 179 m · CAEN 6622 · +2 firme la aceeași adresă
  5. AGIOS DIMITRIOS S.R.L. · 194 m · CAEN 1812
  6. LULUS WORKSHOP SRL · 295 m · CAEN 1413 · +1 firme la aceeași adresă
  7. ALINA PASTRY S.R.L. · 377 m · CAEN 1071 · +1 firme la aceeași adresă
  8. ADIMAR VEST EUROTRANS S.R.L. · 443 m · CAEN 4941 · +2 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

4 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202559 mii €▲ 124,5% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
15 mii29 mii44 mii59 mii2023 · cifră de afaceri: 18.636 €2023 · profit net: 15.565 €20232024 · cifră de afaceri: 26.113 €2024 · profit net: 3.058 €20242025 · cifră de afaceri: 58.611 €59 mii2025 · profit net: 372 €2025
Salariați
2▲ 100,0%
20232025
Datorii totale
24 mii €▲ 21,0%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 9531 · 10.563 firme · mai sus decât 55% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Bihor · mai sus decât 54% dintre ele
Marjă netă, în domeniusub mediană
0,6% marjă · mai sus decât 37% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
0,6%
Creștere CA an/an
+124,5%
CA / salariat
29.305 €
Datorii / active
52%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
1,6%
Creștere medie anuală (2022–2025)
+92,6%/an
Grad de îndatorare
52%
Angajați, în timp
1 → 2 (2022–2025, +100%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în euro

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202558.611+124%372−87,8%0,6%24.29947.04322.7062
202426.113+40,1%3.058−80,4%11,7%20.08844.51222.6411
202318.63615.56583,5%2.04525.08419.6951
Încă 1 an de istoric (2022–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume convertite în euro la cursul mediu anual BNR al fiecărui an (de exemplu 2025: 1 € = 5,0431 lei); original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-02.

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Ca pârât
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2023-08-0717650/211/2023Judecătoria Clujnapocacerere de valoare redusăFondPârât

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Repararea și întreținerea autovehiculelor · Bihor

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

1

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-10-04Statut TVANeplătitor TVAPlătitor TVA

Întrebări despre AMN GARAJE ÎNTREŢINERE AUTO S.R.L.

Este AMN GARAJE ÎNTREŢINERE AUTO S.R.L. o firmă activă?

Da. AMN GARAJE ÎNTREŢINERE AUTO S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 02.11.2026).

Este AMN GARAJE ÎNTREŢINERE AUTO S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, AMN GARAJE ÎNTREŢINERE AUTO S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 28.09.2026 și aplică sistemul TVA la încasare (verificare ANAF din 02.11.2026). Codul de TVA este RO40580365.

Ce cifră de afaceri are AMN GARAJE ÎNTREŢINERE AUTO S.R.L.?

În 2025, AMN GARAJE ÎNTREŢINERE AUTO S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 295.581 lei, în creștere cu 127,5% față de 2024, și un profit net de 1.878 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are AMN GARAJE ÎNTREŢINERE AUTO S.R.L.?

În 2025, AMN GARAJE ÎNTREŢINERE AUTO S.R.L. a raportat un număr mediu de 2 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este AMN GARAJE ÎNTREŢINERE AUTO S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care AMN GARAJE ÎNTREŢINERE AUTO S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 28.09.2026.

Are AMN GARAJE ÎNTREŢINERE AUTO S.R.L. procese în instanță?

Da, AMN GARAJE ÎNTREŢINERE AUTO S.R.L. apare în 1 dosar pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are AMN GARAJE ÎNTREŢINERE AUTO S.R.L. datorii la ANAF?

AMN GARAJE ÎNTREŢINERE AUTO S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul AMN GARAJE ÎNTREŢINERE AUTO S.R.L.?

Sediul social declarat al AMN GARAJE ÎNTREŢINERE AUTO S.R.L. este în JUD. BIHOR, SAT POCOLA COM. POCOLA, POCOLA.

Ce activitate are AMN GARAJE ÎNTREŢINERE AUTO S.R.L.?

Activitatea principală declarată a AMN GARAJE ÎNTREŢINERE AUTO S.R.L. este „Repararea și întreținerea autovehiculelor” (cod CAEN 9531).

Când a fost înființată AMN GARAJE ÎNTREŢINERE AUTO S.R.L.?

AMN GARAJE ÎNTREŢINERE AUTO S.R.L. a fost înregistrată pe 06.02.2019, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2019000539058.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
AMN GARAJE ÎNTREŢINERE AUTO S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala