identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

RXA CONTROL JOBS S.R.L.

CAEN 1392 — Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp)
CUI 40583957J30/256/2019Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
336mii lei
▲ 39,5% vs. 2024
Profit net · 2025
49mii lei
▲ 355,8% vs. 2024
Salariați
5
▼ 16,7% vs. 2024
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, RXA CONTROL JOBS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 336.177 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 39,5%. Rezultatul net a fost un profit de 48.797 lei. Datoriile totale au scăzut cu 10,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 5.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40583957
Nr. Reg. Comerțului
J30/256/2019 · EUID ROONRC.J30/256/2019
Cod CAEN
1392 — Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp)
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-02-06 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Satu Mare
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SATU MARE
Localitate
Mun. Satu Mare
Adresă
JUD. SATU MARE, MUN. SATU MARE, STR. CORVINILOR, NR.12, ZONA II, ET.1, AP.3
Cod poștal
440080
Contact declarat
3 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
336.177 lei
▲ 39,5%
Profit net
48.797 lei
▲ 355,8%
Datorii
140.129 lei
▼ 10,7%
Salariați
5
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 236.388 lei2024: 240.952 lei2025: 336.177 lei336 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 3.612 lei2024: 10.705 lei2025: 48.797 lei49 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 52024: 62025: 5520232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
14,5%
Creștere CA an/an
+39,5%
CA / salariat
67.235 lei
Datorii / active
30%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
15,2%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+5,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025336.177 lei48.797 lei140.129 lei467.542 lei322.013 lei5
2024240.952 lei10.705 lei157.002 lei462.618 lei273.216 lei6
2023236.388 lei3.612 lei156.483 lei418.994 lei262.511 lei5
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate

FirmăCUIStare
AXS 23 CONSTRUCT SM S.R.L.43189575în funcțiune
AXS AGRO FARM S.R.L.45846175în funcțiune
PROSPERA LAZURI COOPERATIVĂ AGRICOLĂ45402164în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp) · Satu Mare

OS
ODĂJDII SĂTMARENE S.R.L.
CUI 44044750 · Mun. Satu Mare
PR
PAVIMENTI ROCKS S.R.L.
CUI 42982679 · Mun. Satu Mare
ES
ENVIROFASHION S.R.L.
CUI 39714021 · Mun. Satu Mare
FD
FLATOTAL DESING SRL
CUI 36103074 · Mun. Satu Mare
EI
EMMAUS INTEGRARE SRL
CUI 34256128 · Mun. Satu Mare
DC
DEALIZ COM 2013 SRL
CUI 31686007 · Mun. Satu Mare

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RXA CONTROL JOBS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →