identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

MANUFACTURA FERAR S.R.L.

CAEN 2511 — Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
CUI 40584960J02/307/2019Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
334mii lei
▼ 27,4% vs. 2024
Profit net · 2025
−81mii lei
▼ 3.248,6% vs. 2024
Salariați
3
— constant
Contracte publice
1
SEAP · activ 2023
În anul 2025, MANUFACTURA FERAR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 334.341 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 27,4%. Rezultatul net a fost o pierdere de 81.046 lei. Datoriile totale au crescut cu 36,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (168.898 lei) depășesc activele totale (136.844 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-32.054 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-81.046 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40584960
Nr. Reg. Comerțului
J02/307/2019 · EUID ROONRC.J02/307/2019
Cod CAEN
2511 — Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-02-06 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
334.341 lei
▼ 27,4%
Profit net
-81.046 lei
▼ 3.248,6%
Datorii
168.898 lei
▲ 36,1%
Salariați
3
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 430.080 lei2024: 460.699 lei2025: 334.341 lei334 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 13.961 lei2024: 2.574 lei2025: -81.046 lei−81 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 32024: 32025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-24,2%
Creștere CA an/an
-27,4%
CA / salariat
111.447 lei
Datorii / active
123%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+37,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025334.341 lei-81.046 lei168.898 lei136.844 lei-32.054 lei3
2024460.699 lei2.574 lei124.099 lei226.423 lei102.324 lei3
2023430.080 lei13.961 lei130.519 lei316.140 lei185.621 lei3
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
1.100 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice · Arad

AS
ARTRIO STEEL CRAFT S.R.L.
CUI 50984034 · Sat Vladimirescu Com. Vladimirescu
TS
TECHNIC STEEL CONSTRUCT S.R.L.
CUI 50509168 · Sat Vladimirescu Com. Vladimirescu
PF
PORTI FORJATE ADAM S.R.L.
CUI 43898801 · Sat Vladimirescu Com. Vladimirescu
DM
DM METAL DESIGN S.R.L.
CUI 55201354 · Sat Frumuşeni Com. Frumuşeni
TS
TICU SEBI S.R.L.
CUI 54220676 · Sat Seleuş Com. Seleuş
AS
ALUMETAL S.R.L.
CUI 54003405 · Mun. Arad

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

5

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 5 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2023-07-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MANUFACTURA FERAR S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →