identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

MPRESS INVESTMENT S.R.L.

CAEN 6031 — Activități ale agențiilor de știri
CUI 40598079J2019000717225Neplătitor TVARO e-Facturajurnalulregional.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
118mii lei
▼ 37,7% vs. 2024
Profit net · 2025
−78mii lei
▼ 184,9% vs. 2024
Salariați
1
— constant
Contracte publice
3
SEAP · activ 2024
În anul 2025, MPRESS INVESTMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 117.725 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 37,7%. Rezultatul net a fost o pierdere de 77.929 lei. Datoriile totale au crescut cu 1.154,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (151.364 lei) depășesc activele totale (73.675 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-77.689 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-77.929 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40598079
Nr. Reg. Comerțului
J2019000717225 · EUID ROONRC.J2019000717225
Cod CAEN
6031 — Activități ale agențiilor de știri
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-02-07 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Paşcani
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
IAŞI
Localitate
Mun. Paşcani
Adresă
JUD. IAŞI, MUN. PAŞCANI, STR. IZVOARELOR, NR.9, BL.C4, SC.A, AP.3
Cod poștal
705200
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-22 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

Situație financiară

6 ani
Cifra de afaceri (2025)
117.725 lei
▼ 37,7%
Profit net
-77.929 lei
▼ 184,9%
Datorii
151.364 lei
▲ 1.154,5%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 110.830 lei2024: 188.991 lei2025: 117.725 lei118 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 38.658 lei2024: 91.802 lei2025: -77.929 lei−78 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 12024: 12025: 1120232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-66,2%
Creștere CA an/an
-37,7%
CA / salariat
117.725 lei
Datorii / active
205%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+7,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202526.369 $-17.455 $33.904 $16.502 $-17.402 $1
202441.107 $19.968 $2.624 $22.644 $20.020 $1
202324.221 $8.448 $10.871 $19.138 $8.501 $1
🔒 Încă 3 ani de istoric (2020–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-22.

Contracte publice (SEAP)

3

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
6.000 lei
Ultimul an
2023

Achiziții directe (cumpărări directe)

Achiziții directe
2
Valoare totală
14.400 lei
Ultimul an
2024

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități ale agențiilor de știri · Iași

TF
TP FINTECH S.R.L.
CUI 40789028 · Mun. Iaşi
SS
STRAXXUS S.R.L.
CUI 40398836 · Sat Valea Lupului Com. Valea Lupului
AM
AS MEDIA SRL
CUI 15228555 · Sat Leţcani Com. Leţcani

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
MPRESS INVESTMENT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →