identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

CURAC STEINPILZE S.R.L.

CAEN 230 — Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană
CUI 40607134J24/532/2019Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202022 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2022
1,50mil lei
▲ 17,6% vs. 2021
Profit net · 2022
1,05mil lei
▲ 62,3% vs. 2021
Salariați
4
▼ 20,0% vs. 2021
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2022, CURAC STEINPILZE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.499.635 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 17,6%. Rezultatul net a fost un profit de 1.048.787 lei. Datoriile totale au crescut cu 101,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40607134
Nr. Reg. Comerțului
J24/532/2019 · EUID ROONRC.J24/532/2019
Cod CAEN
230 — Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-02-08 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Vişeu De Sus
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MARAMUREŞ
Localitate
Sat Repedea Com. Repedea
Adresă
JUD. MARAMUREŞ, SAT REPEDEA COM. REPEDEA, REPEDEA, NR.559D
Cod poștal
437240
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-21 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2022)
1.499.635 lei
▲ 17,6%
Profit net
1.048.787 lei
▲ 62,3%
Datorii
13.592 lei
▲ 101,5%
Salariați
4
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 184.518 lei2021: 1.275.554 lei2022: 1.499.635 lei1,50 mil20202022
Evoluția profitului net
2020: 61.500 lei2021: 646.300 lei2022: 1.048.787 lei1,05 mil20202022
Evoluția numărului de salariați
2020: 52021: 52022: 4420202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
69,9%
Creștere CA an/an
+17,6%
CA / salariat
374.909 lei
Datorii / active
1%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
59,7%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2022319.595 $223.512 $2.897 $377.295 $374.398 $4
2021306.403 $155.249 $1.620 $171.690 $170.070 $5
202043.505 $14.500 $6.382 $20.930 $14.547 $5

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-08-21.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană · Maramureș

HP
HREZDAK PETRE S.R.L.
CUI 47690349 · Sat Repedea Com. Repedea
CC
CURAC COLLECTION S.R.L.
CUI 37188818 · Sat Repedea Com. Repedea
PM
PRODUSE MONTANE S.R.L.
CUI 54860632 · Sat Poienile de Sub Munte Com. Poienile de Sub Munte
PT
PVA TRADITIONAL S.R.L.
CUI 49013151 · Sat Deseşti Com. Deseşti
PT
PINTEA TRUFFLES S.R.L.
CUI 48571591 · Sat Bogdan Vodă Com. Bogdan Vodă
CA
CIOATA ALEX S.R.L.
CUI 47399413 · Orş. Tăuţii-Măgherăuş

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CURAC STEINPILZE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →