identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

LIV DEN SCAR CONSTRANS S.R.L.

CAEN 4211 — Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
CUI 40608601J17/373/2019Plătitor TVA din 2019RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
755mii lei
▲ 40,7% vs. 2024
Profit net · 2025
−110mii lei
▼ 16,3% vs. 2024
Salariați
4
▲ 33,3% vs. 2024
Contracte publice
15
SEAP · activ 2026
În anul 2025, LIV DEN SCAR CONSTRANS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 754.875 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 40,7%. Rezultatul net a fost o pierdere de 109.713 lei. Datoriile totale au crescut cu 52,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-109.713 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40608601
Nr. Reg. Comerțului
J17/373/2019 · EUID ROONRC.J17/373/2019
Cod CAEN
4211 — Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-02-08 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
GALAŢI
Localitate
Sat Lieşti Com. Lieşti
Adresă
JUD. GALAŢI, SAT LIEŞTI COM. LIEŞTI, STR. INDEPENDENŢEI, NR.94
Cod poștal
807180

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
754.875 lei
▲ 40,7%
Profit net
-109.713 lei
▼ 16,3%
Datorii
525.881 lei
▲ 52,2%
Salariați
4
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 744.936 lei2024: 536.492 lei2025: 754.875 lei755 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 88.564 lei2024: -94.296 lei2025: -109.713 lei−110 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 52024: 32025: 4420232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-14,5%
Creștere CA an/an
+40,7%
CA / salariat
188.719 lei
Datorii / active
87%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-139,8%
Creștere medie anuală (2019–2025)
-6,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025754.875 lei-109.713 lei525.881 lei604.380 lei78.499 lei4
2024536.492 lei-94.296 lei345.466 lei524.346 lei188.213 lei3
2023744.936 lei88.564 lei113.150 lei395.658 lei282.508 lei5
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Contracte publice (SEAP)

15

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
15
Valoare totală
68.591 lei
Ultimul an
2026

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
YO-YO TRAVEL SRL32370109în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · Galați

ER
EVE ROAD S.R.L.
CUI 54749740 · Sat Pechea Com. Pechea
BC
BRB CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L.
CUI 52122850 · Sat Malu Alb Com. Drăgăneşti
RC
RAMPEFIX CONSTRUCT S.R.L.
CUI 52109621 · Sat Nicopole Com. Drăguşeni
DC
DOMIMAR CIOCAN S.R.L.
CUI 52048788 · Mun. Galaţi
FN
FENDLER NIK S.R.L.
CUI 50909172 · Sat Frumuşiţa Com. Frumuşiţa
KM
KARDINAL MB CONSTRUCT S.R.L.
CUI 49479268 · Mun. Galaţi

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LIV DEN SCAR CONSTRANS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →