identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

THERMOCONF GLASS SERV S.R.L.

CAEN 4332 — Lucrări de tâmplărie și dulgherie
CUI 40632790J20/374/2019Plătitor TVA din 2020Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
568mii lei
▲ 17,3% vs. 2024
Profit net · 2025
−64mii lei
▲ 33,1% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, THERMOCONF GLASS SERV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 568.092 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 17,3%. Rezultatul net a fost o pierdere de 64.423 lei. Datoriile totale au crescut cu 85,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (494.967 lei) depășesc activele totale (262.261 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-232.706 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-64.423 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40632790
Nr. Reg. Comerțului
J20/374/2019 · EUID ROONRC.J20/374/2019
Cod CAEN
4332 — Lucrări de tâmplărie și dulgherie
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-02-13 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală Brad
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
HUNEDOARA
Localitate
Mun. Brad
Adresă
JUD. HUNEDOARA, MUN. BRAD, STR. HERŢEŞTI, NR.12 · 4 firme aici
Cod poștal
335200
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
568.092 lei
▲ 17,3%
Profit net
-64.423 lei
▲ 33,1%
Datorii
494.967 lei
▲ 85,1%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 513.215 lei2024: 484.213 lei2025: 568.092 lei568 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: -44.527 lei2024: -96.263 lei2025: -64.423 lei−64 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-11,3%
Creștere CA an/an
+17,3%
CA / salariat
284.046 lei
Datorii / active
189%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+3,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025568.092 lei-64.423 lei494.967 lei262.261 lei-232.706 lei2
2024484.213 lei-96.263 lei267.413 lei99.335 lei-168.078 lei2
2023513.215 lei-44.527 lei162.587 lei90.772 lei-71.815 lei2
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme conectate

3

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

TG
THERMOCONF GLASS S.R.L.
CUI 30154257 · Fabricarea articolelor din material plastic pentru construcții
ET
ELAN TRANSPORT S.R.L.
CUI 14337600 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a
BN
BOTOS NICOLAE EUGEN ASOCIATIE FAMILIALA
CUI 10480194 · Creșterea bovinelor de lapte

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de tâmplărie și dulgherie · Hunedoara

TD
TOFA DI ISIDORI SRL
CUI 11659253 · Mun. Brad
BP
B&A PRIME S.R.L.
CUI 54713666 · Sat Mintia Com. Veţel
GS
GVS STAR MOB S.R.L.
CUI 53992732 · Mun. Deva
GP
G&M PLAST S.R.L.
CUI 52897511 · Mun. Vulcan
DD
DARO DESIGNPLAST S.R.L.
CUI 52517701 · Sat Baldovin Com. Baia de Criş
AK
ART KONSTRUKT MOB S.R.L.
CUI 50698040 · Mun. Deva

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
THERMOCONF GLASS SERV S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →