identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

JANTE & ANVELOPE 1 MAI S.R.L.

CAEN 4532 — Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
CUI 40648614J27/285/2019Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192023 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2023
364mii lei
▼ 52,1% vs. 2022
Profit net · 2023
20mii lei
▲ 269,8% vs. 2022
Salariați
1
▼ 50,0% vs. 2022
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2023, JANTE & ANVELOPE 1 MAI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 364.486 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 52,1%. Rezultatul net a fost un profit de 20.441 lei. Datoriile totale au scăzut cu 6,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40648614
Nr. Reg. Comerțului
J27/285/2019 · EUID ROONRC.J27/285/2019
Cod CAEN
4532 — Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule
Cod din CAEN Rev.2, retras în Rev.3 — trebuie actualizat la ONRC până la 25.09.2026 (HG 284/2025). Corespondent Rev.3: 4782, 4792. Detalii
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-02-15 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Municipală ROMAN
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

5 ani
Cifra de afaceri (2023)
364.486 lei
▼ 52,1%
Profit net
20.441 lei
▲ 269,8%
Datorii
762.200 lei
▼ 6,7%
Salariați
1
▼ -1
Evoluția cifrei de afaceri
2021: 919.479 lei2022: 761.577 lei2023: 364.486 lei364 mii20212023
Evoluția profitului net
2021: 41.309 lei2022: 5.528 lei2023: 20.441 lei20 mii20212023
Evoluția numărului de salariați
2021: 12022: 22023: 1120212023

Indicatori derivați (2023)

Marjă netă
5,6%
Creștere CA an/an
-52,1%
CA / salariat
364.486 lei
Datorii / active
83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
10,1%
Creștere medie anuală (2019–2023)
-17,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2023364.486 lei20.441 lei762.200 lei919.456 lei203.342 lei1
2022761.577 lei5.528 lei816.817 lei953.631 lei182.900 lei2
2021919.479 lei41.309 lei552.263 lei659.909 lei177.372 lei1
🔒 Încă 2 ani de istoric (2019–2020) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2021–2023). Ultima actualizare: 2026-09-01.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule · Neamț

AK
AUTO KEY AND PARTS S.R.L.
CUI 48062830 · Mun. Roman
TD
TURBO DIESEL KISS S.R.L.
CUI 45161821 · Mun. Roman
CG
CUSTOM GARAGE ROMAN S.R.L.
CUI 43482701 · Mun. Roman
PA
PIESE AUTO - TUNING KISS S.R.L.
CUI 39048357 · Mun. Roman
AS
AUTOINTEGRA S.R.L.
CUI 38752540 · Mun. Roman
SA
SOLUŢII AGRICOLE SRL
CUI 35317835 · Mun. Roman

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
JANTE & ANVELOPE 1 MAI S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →