identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

CCA REISEN S.R.L.

CAEN 7990 — Alte servicii de rezervare și asistență turistică
CUI 40741003J35/1233/2019Neplătitor TVAVerificat ANAF 01.11.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2019 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
64mii lei
▼ 21,3% vs. 2024
Profit net · 2025
18mii lei
▲ 24,6% vs. 2024
Salariați
—
Vechime
7ani
din 2019
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

CCA REISEN S.R.L. (CUI 40741003, nr. J35/1233/2019) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din Timișoara, județul Timiș, înființată în 2019. Activitatea principală: alte servicii de rezervare și asistență turistică (CAEN 7990). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 64 mii lei. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 01.11.2026.

În anul 2025, CCA REISEN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 63.776 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 21,3%. Rezultatul net a fost un profit de 18.086 lei. Datoriile totale au crescut cu 83,0% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40741003
Nr. Reg. Comerțului
J35/1233/2019 · EUID ROONRC.J35/1233/2019
Cod CAEN
7990 — Alte servicii de rezervare și asistență turistică
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-03-06 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
TIMIŞ
Localitate
Mun. Timişoara
Adresă
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, BLD. 16 DECEMBRIE 1989
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
300200
Contact declarat
3 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-11-01 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

1 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 38 firme.

100 mN1
  1. ETA2U SRL · 39 m · CAEN 7210 · +39 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

7 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 202564 mii lei▼ 21,3% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
20 mii41 mii61 mii81 mii2023 · cifră de afaceri: 70.598 lei2023 · profit net: 20.458 lei20232024 · cifră de afaceri: 81.086 lei2024 · profit net: 14.514 lei20242025 · cifră de afaceri: 63.776 lei64 mii2025 · profit net: 18.086 lei2025
Salariați
—
Datorii totale
21 mii lei▲ 83,0%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniusub mediană
CAEN 7990 · 555 firme · mai sus decât 34% dintre ele
Cifră de afaceri, în județultimul sfert
Timiș · mai sus decât 22% dintre ele
Marjă netă, în domeniupeste mediană
28,4% marjă · mai sus decât 67% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
28,4%
Creștere CA an/an
-21,3%
Datorii / active
36%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
47,9%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+1,8%/an
Grad de îndatorare
36%

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202563.776−21,3%18.086+24,6%28,4%21.37959.10637.727—
202481.086+14,9%14.514−29,1%17,9%11.68386.88075.197—
202370.59820.45829,0%22.87583.55960.684—
Încă 4 ani de istoric (2019–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-11-01.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Alte servicii de rezervare și asistență turistică · Timiș

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2022-04-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Întrebări despre CCA REISEN S.R.L.

Este CCA REISEN S.R.L. o firmă activă?

Da. CCA REISEN S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 01.11.2026).

Este CCA REISEN S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, CCA REISEN S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 01.11.2026).

Ce cifră de afaceri are CCA REISEN S.R.L.?

În 2025, CCA REISEN S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 63.776 lei, în scădere cu 21,3% față de 2024, și un profit net de 18.086 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Este CCA REISEN S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care CCA REISEN S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 01.10.2026.

Are CCA REISEN S.R.L. datorii la ANAF?

CCA REISEN S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul CCA REISEN S.R.L.?

Sediul social declarat al CCA REISEN S.R.L. este în JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, BLD. 16 DECEMBRIE 1989.

Ce activitate are CCA REISEN S.R.L.?

Activitatea principală declarată a CCA REISEN S.R.L. este „Alte servicii de rezervare și asistență turistică” (cod CAEN 7990).

Când a fost înființată CCA REISEN S.R.L.?

CCA REISEN S.R.L. a fost înregistrată pe 06.03.2019, cu numărul de ordine în registrul comerțului J35/1233/2019.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CCA REISEN S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala