identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

COSBAU INVEST S.R.L.

CAEN 4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
CUI 40749791J2019000652335Plătitor TVA din 2019Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
3,61mil lei
▲ 37,2% vs. 2024
Profit net · 2025
1,09mil lei
▲ 155,2% vs. 2024
Salariați
13
— constant
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, COSBAU INVEST S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.609.537 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 37,2%. Rezultatul net a fost un profit de 1.092.316 lei. Datoriile totale au crescut cu 19,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 13.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40749791
Nr. Reg. Comerțului
J2019000652335 · EUID ROONRC.J2019000652335
Cod CAEN
4100 — Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-03-07 (7 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SUCEAVA
Localitate
Mun. Suceava
Adresă
JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, ALEEA JUPITER, NR.14 E, BL.132, SC.B, ET.4, AP.18
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
3.609.537 lei
▲ 37,2%
Profit net
1.092.316 lei
▲ 155,2%
Datorii
9.910.090 lei
▲ 19,7%
Salariați
13
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 6.728.171 lei2024: 2.629.975 lei2025: 3.609.537 lei3,61 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.368.783 lei2024: 427.984 lei2025: 1.092.316 lei1,09 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 112024: 132025: 131320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
30,3%
Creștere CA an/an
+37,2%
CA / salariat
277.657 lei
Datorii / active
58%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
18,2%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+43,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20253.609.537 lei1.092.316 lei9.910.090 lei17.151.892 lei6.011.140 lei13
20242.629.975 lei427.984 lei8.280.149 lei15.867.193 lei4.964.942 lei13
20236.728.171 lei1.368.783 lei5.124.493 lei11.339.653 lei4.923.482 lei11
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
CLEAN CAR SELF WASH S.R.L.52546804în funcțiune
RENT MOBILITI S.R.L.37412973radiată

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · Suceava

NH
NSD HOUSES S.R.L.
CUI 54968651 · Mun. Suceava
MR
METRO RESIDENCE S.R.L.
CUI 54860560 · Mun. Suceava
LI
LEGACY IT SOLUTIONS S.R.L.
CUI 54823375 · Mun. Suceava
PS
POZDERIECONCRETEWORK S.R.L.
CUI 54552560 · Mun. Suceava
BT
B&L TEAM CONSTRUCT S.R.L.
CUI 54458040 · Mun. Suceava
PA
PROD ARTT 26 S.R.L.
CUI 54385160 · Mun. Suceava

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-10-06.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
COSBAU INVEST S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →