identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

LR92-SMARTWASH S.R.L.

CAEN 9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
CUI 40780550J2019000565024Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
378mii lei
▲ 76,0% vs. 2024
Profit net · 2025
224mii lei
▲ 3.192,4% vs. 2024
Salariați
3
▲ 50,0% vs. 2024
Contracte publice
1
SEAP · activ 2019
În anul 2025, LR92-SMARTWASH S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 377.635 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 76,0%. Rezultatul net a fost un profit de 224.146 lei. Datoriile totale au scăzut cu 14,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40780550
Nr. Reg. Comerțului
J2019000565024 · EUID ROONRC.J2019000565024
Cod CAEN
9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-03-13 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Arad
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
ARAD
Localitate
Orş. Nădlac
Adresă
JUD. ARAD, ORŞ. NĂDLAC, STR. TUDOR VLADIMIRESCU, NR.52
Cod poștal
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
377.635 lei
▲ 76,0%
Profit net
224.146 lei
▲ 3.192,4%
Datorii
5.034 lei
▼ 14,7%
Salariați
3
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 231.800 lei2024: 214.510 lei2025: 377.635 lei378 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 36.587 lei2024: 6.808 lei2025: 224.146 lei224 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
59,4%
Creștere CA an/an
+76,0%
CA / salariat
125.878 lei
Datorii / active
2%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,5%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+6,8%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025377.635 lei224.146 lei5.034 lei230.256 lei225.222 lei3
2024214.510 lei6.808 lei5.899 lei220.975 lei215.076 lei2
2023231.800 lei36.587 lei3.876 lei212.144 lei208.268 lei2
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-03.

Contracte publice (SEAP)

1

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
1
Valoare totală
185 lei
Ultimul an
2019

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
CLEANWASH68 S.R.L.52078690activitate suspendată
SOFT ICE NAOMI S.R.L.53183871în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Repararea și întreținerea autovehiculelor · Arad

SN
SERVICE NYA AUTO NADLAC S.R.L.
CUI 49138260 · Orş. Nădlac
PD
PAUL DETAILING S.R.L.
CUI 47511672 · Orş. Nădlac
PP
PREMIER PORTE SRL
CUI 37570019 · Orş. Nădlac
OA
OPTIMAL AUTO CDA S.R.L.
CUI 55201362 · Sat Ghioroc Com. Ghioroc
PB
PRIM B.F. MOTORS S.R.L.
CUI 55154635 · Mun. Arad
LM
LA MATEI BUTARIU S.R.L.
CUI 55149795 · Sat Târnova Com. Târnova

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LR92-SMARTWASH S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →