identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

FILMING IN ROMANIA S.R.L.

CAEN 5911 — Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
CUI 40814113J39/469/2019Plătitor TVA din 2019Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
783mii lei
▼ 79,3% vs. 2024
Profit net · 2025
406mii lei
▼ 87,8% vs. 2024
Salariați
3
▲ 50,0% vs. 2024
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, FILMING IN ROMANIA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 783.343 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 79,3%. Rezultatul net a fost un profit de 406.004 lei. Datoriile totale au scăzut cu 33,3% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40814113
Nr. Reg. Comerțului
J39/469/2019 · EUID ROONRC.J39/469/2019
Cod CAEN
5911 — Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-03-20 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
783.343 lei
▼ 79,3%
Profit net
406.004 lei
▼ 87,8%
Datorii
274.905 lei
▼ 33,3%
Salariați
3
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 2.461.343 lei2024: 3.782.311 lei2025: 783.343 lei783 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 1.767.434 lei2024: 3.334.391 lei2025: 406.004 lei406 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 3320232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
51,8%
Creștere CA an/an
-79,3%
CA / salariat
261.114 lei
Datorii / active
39%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
94,6%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+31,9%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025783.343 lei406.004 lei274.905 lei704.181 lei429.276 lei3
20243.782.311 lei3.334.391 lei412.008 lei3.764.867 lei3.352.859 lei2
20232.461.343 lei1.767.434 lei180.296 lei1.953.610 lei1.773.314 lei2
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune · Vrancea

MS
MIKKU S.R.L.
CUI 52280248 · Mun. Focşani
PS
PROVID22 S.R.L.
CUI 45450480 · Mun. Focşani
SA
SOL ALTO LIMITED S.R.L.
CUI 44866468 · Mun. Focşani
SS
SINEMATOGRAFI S.R.L.
CUI 37572087 · Mun. Focşani
SS
SNAPSHOT STORIES SRL
CUI 34727934 · Mun. Focşani
IM
INTENSIVE MEDIA S.R.L.
CUI 29160840 · Mun. Focşani

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
FILMING IN ROMANIA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →