identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

ESSTO CLINIQUE FACE S.R.L.

CAEN 8623 — Activități de asistență stomatologică
CUI 40827245J40/3817/2019Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192021 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2021
896mii lei
▲ 100,2% vs. 2020
Profit net · 2021
322mii lei
▲ 164,5% vs. 2020
Salariați
1
— constant
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2021, ESSTO CLINIQUE FACE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 896.297 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 100,2%. Rezultatul net a fost un profit de 321.663 lei. Datoriile totale au scăzut cu 52,8% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 1.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40827245
Nr. Reg. Comerțului
J40/3817/2019 · EUID ROONRC.J40/3817/2019
Cod CAEN
8623 — Activități de asistență stomatologică
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-03-22 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 4 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR. POIANA FLORILOR, NR.15, CAMERA 1, ET.4, AP.10 · 11 firme aici
Cod poștal
40147
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-27 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

3 ani
Cifra de afaceri (2021)
896.297 lei
▲ 100,2%
Profit net
321.663 lei
▲ 164,5%
Datorii
32.898 lei
▼ 52,8%
Salariați
1
Evoluția cifrei de afaceri
2019: 2.501 lei2020: 447.801 lei2021: 896.297 lei896 mii20192021
Evoluția profitului net
2019: -7.549 lei2020: 121.597 lei2021: 321.663 lei322 mii20192021
Evoluția numărului de salariați
2019: 02020: 12021: 1120192021

Indicatori derivați (2021)

Marjă netă
35,9%
Creștere CA an/an
+100,2%
CA / salariat
896.297 lei
Datorii / active
9%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
99,9%
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2021896.297 lei321.663 lei32.898 lei354.801 lei321.903 lei1
2020447.801 lei121.597 lei69.742 lei183.990 lei114.248 lei1
20192.501 lei-7.549 lei7.787 lei438 lei-7.349 lei0

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2019–2021). Ultima actualizare: 2026-08-27.

Firme conectate

10

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

NS
NIOR S.R.L.
CUI 47921915 · Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center)
MD
META DATA S.R.L.
CUI 47815329 · Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center)
RF
RAPID FINANCIAL SERVICES S.R.L.
CUI 46479115 · Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
MS
MELAVIA S.R.L.
CUI 45669677 · Repararea și întreținerea aeronavelor și navelor spațiale
LI
LUPI INTERNATIONAL CONFEX S.R.L.
CUI 41082032 · Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele
CT
CLINICA TERAPIAM SRL
CUI 23992234 · Alte activități referitoare la sănătatea umană

Vezi toate firmele de la această adresă →

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate · 1 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
BMC POLIMEDICAL S.R.L.42503113în dizolvare

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Activități de asistență stomatologică · Municipiul București

GD
GRAVIA DENT S.R.L.
CUI 55155908 · Sector 4 Mun. Bucureşti
DT
DR.TEO DENTIST S.R.L.
CUI 54441383 · Sector 4 Mun. Bucureşti
DS
DENTARMONIA S.R.L.
CUI 54289626 · Sector 4 Mun. Bucureşti
ND
NOBILIS DENTAL S.R.L.
CUI 54112526 · Sector 4 Mun. Bucureşti
WD
WAGNER DENTAL CLINIC S.R.L.
CUI 53579583 · Sector 4 Mun. Bucureşti
AD
ATHOS DENTAL CLINIC S.R.L.
CUI 53548250 · Sector 4 Mun. Bucureşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2023-10-07.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ESSTO CLINIQUE FACE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →