identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

COLORS MUSIC S.R.L.

CAEN 8552 — Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
CUI 40831262J2019001270129Neplătitor TVAActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
299mii lei
▲ 95,9% vs. 2024
Profit net · 2025
−20mii lei
▼ 1,8% vs. 2024
Salariați
0
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, COLORS MUSIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 299.100 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 95,9%. Rezultatul net a fost o pierdere de 20.475 lei. Datoriile totale au crescut cu 31,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 0.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (46.113 lei) depășesc activele totale (10.156 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-35.957 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-20.475 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40831262
Nr. Reg. Comerțului
J2019001270129 · EUID ROONRC.J2019001270129
Cod CAEN
8552 — Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-03-22 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-14 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
299.100 lei
▲ 95,9%
Profit net
-20.475 lei
▼ 1,8%
Datorii
46.113 lei
▲ 31,1%
Salariați
0
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 189.620 lei2024: 152.698 lei2025: 299.100 lei299 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 2.543 lei2024: -20.105 lei2025: -20.475 lei−20 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-6,8%
Creștere CA an/an
+95,9%
Datorii / active
454%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+40,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025299.100 lei-20.475 lei46.113 lei10.156 lei-35.957 lei0
2024152.698 lei-20.105 lei35.176 lei19.413 lei-15.482 lei0
2023189.620 lei2.543 lei11.946 lei16.312 lei4.623 lei0
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-14.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

CS
COB STUDIO S.R.L.
CUI 42650963 · Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.) · Cluj

GB
GP BALLET S.R.L.
CUI 53377290 · Sat Floreşti Com. Floreşti
CM
CLUJ MUSIC CENTER S.R.L.
CUI 52229466 · Sat Floreşti Com. Floreşti
UA
UNITY ART HUB S.R.L.
CUI 52036201 · Sat Floreşti Com. Floreşti
SS
STARTEENG S.R.L.
CUI 51622830 · Sat Floreşti Com. Floreşti
TG
TSB GUITAR LESSONS S.R.L.
CUI 49539718 · Sat Floreşti Com. Floreşti
RM
ROCK MUSIC STAGE S.R.L.
CUI 49009894 · Sat Floreşti Com. Floreşti

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
COLORS MUSIC S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →