identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

ENIN EVE S.R.L.

CAEN 4722 — Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate
CUI 40846565J2019001363234Plătitor TVA din 2023RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,98mil lei
▲ 14,7% vs. 2024
Profit net · 2025
78mii lei
▲ 149,8% vs. 2024
Salariați
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, ENIN EVE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.977.792 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 14,7%. Rezultatul net a fost un profit de 77.712 lei. Datoriile totale au crescut cu 433,3% față de anul anterior.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40846565
Nr. Reg. Comerțului
J2019001363234 · EUID ROONRC.J2019001363234
Cod CAEN
4722 — Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-03-26 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-16 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.977.792 lei
▲ 14,7%
Profit net
77.712 lei
▲ 149,8%
Datorii
195.780 lei
▲ 433,3%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 1.007.181 lei2024: 1.724.065 lei2025: 1.977.792 lei1,98 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 39.505 lei2024: -155.932 lei2025: 77.712 lei78 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
3,9%
Creștere CA an/an
+14,7%
Datorii / active
69%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
87,9%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+55,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025443.004 $17.407 $43.853 $63.654 $19.801 $
2024375.001 $-33.917 $7.986 $10.311 $2.325 $
2023220.110 $8.633 $13.084 $49.498 $36.414 $
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-16.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne, în magazine specializate · Ilfov

RP
RIB PROD S.R.L.
CUI 42643320 · Sat Fundeni Com. Dobroeşti
BP
BVS PROD CARN S.R.L.
CUI 55501696 · Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti
TC
TERASA CU BUNĂTĂŢI MUNTENEŞTI S.R.L.
CUI 54915649 · Orş. Măgurele
LV
LA VALI MACELARU S.R.L.
CUI 54833239 · Sat Dărăşti-Ilfov Com. Dărăşti-Ilfov
LB
LA BABA MĂCELARU S.R.L.
CUI 54127950 · Sat Vârteju Orş. Măgurele
FM
FAMOUS MEAT S.R.L.
CUI 52850047 · Orş. Bragadiru

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
ENIN EVE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →