identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

EIGHT SENSES COSMETICS S.R.L.

CAEN 4645 — Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
CUI 40849804J08/1217/2019Neplătitor TVAInactiv fiscal
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192022 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2022
1,16mil lei
▲ 36,6% vs. 2021
Profit net · 2022
−15mii lei
▼ 170,7% vs. 2021
Salariați
4
— constant
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2022, EIGHT SENSES COSMETICS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.157.355 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 36,6%. Rezultatul net a fost o pierdere de 15.253 lei. Datoriile totale au scăzut cu 56,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 4.
Semnale de risc ridicat
  • Inactivă fiscal — Declarată inactivă fiscal de ANAF — atenție la tranzacții (fără drept de deducere TVA).
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2022 (-15.253 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40849804
Nr. Reg. Comerțului
J08/1217/2019 · EUID ROONRC.J08/1217/2019
Cod CAEN
4645 — Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-03-27 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BRAŞOV
Localitate
Mun. Braşov
Adresă
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. DR. ION RAŢIU, NR.3 · 2 firme aici
Cod poștal
500080
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

4 ani
Cifra de afaceri (2022)
1.157.355 lei
▲ 36,6%
Profit net
-15.253 lei
▼ 170,7%
Datorii
86.125 lei
▼ 56,1%
Salariați
4
Evoluția cifrei de afaceri
2020: 579.103 lei2021: 847.343 lei2022: 1.157.355 lei1,16 mil20202022
Evoluția profitului net
2020: 41.889 lei2021: 21.581 lei2022: -15.253 lei−15 mii20202022
Evoluția numărului de salariați
2020: 22021: 42022: 4420202022

Indicatori derivați (2022)

Marjă netă
-1,3%
Creștere CA an/an
+36,6%
CA / salariat
289.339 lei
Datorii / active
60%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-26,5%
Creștere medie anuală (2019–2022)
+115,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20221.157.355 lei-15.253 lei86.125 lei143.587 lei57.462 lei4
2021847.343 lei21.581 lei196.276 lei237.549 lei72.715 lei4
2020579.103 lei41.889 lei160.114 lei211.248 lei51.134 lei2
🔒 Încă 1 an de istoric (2019–2019) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2020–2022). Ultima actualizare: 2026-08-31.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

BE
BEAUTY EIGHT SRL
CUI 36418170 · Comerț cu ridicata al zahărului, ciocolatei și produselor zaharoase

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
VILA SANZIANA SRL17711458în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie · Brașov

MT
MAISON TAMA HADA S.R.L.
CUI 55216029 · Mun. Braşov
YC
YOU&ME COSMETIC DISTRIBUTION S.R.L.
CUI 53087335 · Mun. Braşov
US
UNIKESENTE S.R.L.
CUI 48883356 · Mun. Braşov
US
UNIKAROMA S.R.L.
CUI 48532789 · Mun. Braşov
JR
JUN ROOTS S.R.L.
CUI 46793087 · Mun. Braşov
RS
ROMAKOJA S.R.L.
CUI 45324201 · Mun. Braşov

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

4

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 4 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2021-02-08.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
EIGHT SENSES COSMETICS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →