identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

DRUMUL BELŞUGULUI COOPERATIVA AGRICOLĂ

CAEN 4621 — Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
CUI 40876930C2019000001178Plătitor TVA din 2019RO e-FacturaActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 4 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
38,82mil lei
▲ 112,9% vs. 2024
Profit net · 2025
114mii lei
▼ 22,0% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, DRUMUL BELŞUGULUI COOPERATIVA AGRICOLĂ a raportat o cifră de afaceri de 38.818.777 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 112,9%. Rezultatul net a fost un profit de 114.092 lei. Datoriile totale au crescut cu 39,9% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40876930
Nr. Reg. Comerțului
C2019000001178 · EUID ROONRC.C2019000001178
Cod CAEN
4621 — Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat
Formă juridică
ALTE FORME JURIDICE
Data înregistrării
2019-03-29 (7 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Galaţi
Formă de proprietate
Propr.cooperatista-cooperative agricole

Sediu și contact

Județ
GALAŢI
Localitate
Mun. Tecuci
Adresă
JUD. GALAŢI, MUN. TECUCI, STR. CUZA VODĂ, NR.12 · 3 firme aici
Cod poștal
805300
Contact declarat
5 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
38.818.777 lei
▲ 112,9%
Profit net
114.092 lei
▼ 22,0%
Datorii
6.578.020 lei
▲ 39,9%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 34.753.381 lei2024: 18.229.289 lei2025: 38.818.777 lei38,82 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 213.650 lei2024: 146.318 lei2025: 114.092 lei114 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
0,3%
Creștere CA an/an
+112,9%
CA / salariat
19.409.389 lei
Datorii / active
43%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
5,1%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+14,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
202538.818.777 lei114.092 lei6.578.020 lei15.430.540 lei2.250.121 lei2
202418.229.289 lei146.318 lei4.700.432 lei6.838.843 lei2.136.029 lei2
202334.753.381 lei213.650 lei6.474.078 lei8.946.258 lei1.989.711 lei2
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

IC
IUSTIRO COMMAT INDUSTRY S.R.L.
CUI 47160920 · Comerț cu ridicata al mașinilor agricole, echipamentelor și furniturilor
MC
METAL CONSTRUCT TEC SRL
CUI 27823955 · Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 4 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · Galați

PS
PAIUCEREALAGROING S.R.L.
CUI 47198983 · Mun. Tecuci
NS
NLS STEF NUTRITIONS S.R.L.
CUI 42805235 · Mun. Tecuci
EG
EURO GRAINS TRADING SRL
CUI 28952931 · Mun. Tecuci
MP
MASAGRO PROD SRL
CUI 24125834 · Mun. Tecuci
UN
UNIREASAGMAR SRL
CUI 18022796 · Mun. Tecuci
GN
GRANUM NOA S.R.L.
CUI 55192213 · Sat Şendreni Com. Şendreni

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

7

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 7 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: sediu, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DRUMUL BELŞUGULUI COOPERATIVA AGRICOLĂ — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →