identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

DIA ALUNIS MANAGEMENT S.R.L.

CAEN 5520 — Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
CUI 40877537J2019000548104Plătitor TVA din 2022Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20212025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
1,48mil lei
▲ 0,8% vs. 2024
Profit net · 2025
48mii lei
▼ 89,2% vs. 2024
Salariați
6
▲ 20,0% vs. 2024
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, DIA ALUNIS MANAGEMENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.483.094 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 0,8%. Rezultatul net a fost un profit de 48.354 lei. Datoriile totale au crescut cu 67,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40877537
Nr. Reg. Comerțului
J2019000548104 · EUID ROONRC.J2019000548104
Cod CAEN
5520 — Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-03-29 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Unitatea Fiscală Orăşenească Pătârlagele
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
BUZĂU
Localitate
Sat Aluniş Com. Colţi
Adresă
JUD. BUZĂU, SAT ALUNIŞ COM. COLŢI, G ALUNIŞ, NR.42
Cod poștal
127196
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-15 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
1.483.094 lei
▲ 0,8%
Profit net
48.354 lei
▼ 89,2%
Datorii
396.753 lei
▲ 67,5%
Salariați
6
▲ +1
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 944.625 lei2024: 1.471.475 lei2025: 1.483.094 lei1,48 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 355.995 lei2024: 449.196 lei2025: 48.354 lei48 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 52024: 52025: 6620232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
3,3%
Creștere CA an/an
+0,8%
CA / salariat
247.182 lei
Datorii / active
27%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
4,4%
Creștere medie anuală (2021–2025)
+101,0%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025332.197 $10.831 $88.868 $335.011 $246.142 $6
2024320.060 $97.704 $51.517 $280.021 $228.504 $5
2023206.439 $77.800 $70.471 $218.044 $147.573 $5
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume convertite în USD la cursul mediu anual BNR; original în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-15.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

1 firme afiliate

FirmăCUIStare
DULCE DE ALUNIȘ S.R.L.46684292în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · Buzău

TC
TRIOVISTA CHALETS S.R.L.
CUI 55368280 · Sat Lunca Priporului Orş. Nehoiu
GA
GRAND AXIS GROUP S.R.L.
CUI 55243767 · Mun. Buzău
MM
MITICĂ MONTEORU S.R.L.
CUI 55015564 · Sat Sărata-Monteoru Com. Merei
PF
PENTELEU FOREST CAMP S.R.L.
CUI 54673731 · Orş. Nehoiu
VG
VECHIUL GRAJD LA POALELE MUNTELUI S.R.L.
CUI 54590881 · Orş. Nehoiu
VC
VIBE CAMP VALEA LUPULUI S.R.L.
CUI 54568469 · Sat Valea Lupului Orş. Pătârlagele

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-03-18.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
DIA ALUNIS MANAGEMENT S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →