identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

HR CONTRACT SOLUTIONS S.R.L.

CAEN 7810 — Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă
CUI 40925332J2019004652407Neplătitor TVAVerificat ANAF 31.10.2026Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 2020 → 2025 · cifră de afaceri
Cifră de afaceri · 2025
333mii lei
▲ 37,5% vs. 2024
Profit net · 2025
183mii lei
▲ 95,3% vs. 2024
Salariați
3
▲ 50,0% vs. 2024
Vechime
7ani
din 2019
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratorii și reprezentanții legali, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Pe scurt

HR CONTRACT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40925332, nr. J2019004652407) este o societate cu răspundere limitată (SRL) activă din București, înființată în 2019. Activitatea principală: activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă (CAEN 7810). Nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 333 mii lei și 3 salariați. Starea fiscală a fost verificată la ANAF pe 31.10.2026.

În anul 2025, HR CONTRACT SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 332.553 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 37,5%. Rezultatul net a fost un profit de 183.419 lei. Datoriile totale au crescut cu 5,5% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 3.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40925332
Nr. Reg. Comerțului
J2019004652407 · EUID ROONRC.J2019004652407
Cod CAEN
7810 — Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă
Trecerea la CAEN Rev.3
🔒 Vezi dacă firma și-a actualizat codurile la registru — pe Pro →
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-04-05 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Sector 5 a Finanţelor Publice
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI
Localitate
Sector 5 Mun. Bucureşti
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR EROU CONSTANTIN TOMA
Adresa completă — gratuit, în cont · E adresa ta de acasă? Ascunde-o
Cod poștal
52581
Telefon
—

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-10-31 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

E firma ta? Conectează fișa Google a firmei și vezi gratuit unde diferă de registrul comerțului — program, adresă, site, categorie. Te anunțăm și când Google îți modifică fișa fără să te întrebe.
Verifică fișa Google

În apropiere

7 firme

Sediul, localizat la număr din registrul OpenStreetMap, și firmele cu sediul la câteva sute de metri. La aceeași adresă mai sunt 4 firme.

100 mN1234567
  1. AFI INTEX2017 S.R.L. · 41 m · CAEN 4721
  2. EXPECTO LUDUM SRL · 46 m · CAEN 7020
  3. HAS-YIL IMPEX SRL · 46 m · +8 firme la aceeași adresă
  4. MARIO LESS KAPAY S.R.L. · 51 m · CAEN 4120
  5. GT TELEVISION ARTIMPRES PRODUCTIONS S.R.L. · 54 m · CAEN 9220
  6. MARINEL COM IMPORT EXPORT SRL · 56 m · CAEN 4711
  7. FUTURE TELECOM SRL · 60 m · CAEN 4321 · +25 firme la aceeași adresă

Coordonate din OpenStreetMap (© colaboratorii OSM, ODbL). Distanțele sunt în linie dreaptă, între sedii — nu între puncte de lucru.

Situație financiară

7 aniRONEUR
Cifră de afaceri · 2025333 mii lei▲ 37,5% față de 2024
Cifră de afaceriProfit net
83 mii166 mii249 mii333 mii2023 · cifră de afaceri: 290.737 lei2023 · profit net: 237.600 lei20232024 · cifră de afaceri: 241.867 lei2024 · profit net: 93.925 lei20242025 · cifră de afaceri: 332.553 lei333 mii2025 · profit net: 183.419 lei2025
Salariați
3▲ 50,0%
20232025
Datorii totale
453 mii lei▲ 5,5%
20232025

Poziția în sector

bilanț 2025 · față de firmele cu cifră de afaceri
Cifră de afaceri, în domeniupeste mediană
CAEN 7810 · 1.585 firme · mai sus decât 64% dintre ele
Cifră de afaceri, în județpeste mediană
Municipiul București · mai sus decât 56% dintre ele
Marjă netă, în domeniutop 25%
55,2% marjă · mai sus decât 82% dintre ele

Indicatori 2025

Marjă netă
55,2%
Creștere CA an/an
+37,5%
CA / salariat
110.851 lei
Datorii / active
83%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
204,5%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+103,6%/an
Grad de îndatorare
83%
Angajați, în timp
1 → 3 (2022–2025, +200%)

Z-Altman e varianta pentru firme necotate: un semnal, nu un verdict.

Bilanț pe ani sume în lei

AnCifră de afaceriProfit netMarjăDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025332.553+37,5%183.419+95,3%55,2%453.160542.85489.6943
2024241.867−16,8%93.925−60,5%38,8%429.366523.49194.1252
2023290.737237.60081,7%10.477387.552377.0751
Încă 4 ani de istoric (2019–2022)Vezi dacă firma crește constant sau doar a avut un an bun — cu Pro.Deblochează →

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-10-31.

Dosare în instanță

1
Dosare în care firma apare ca parte
1
Ca reclamant
1
Data dosaruluiDosarInstanțaObiectStadiuRolul firmei
2026-03-179109/300/2026Judecătoria Sectorul2bucurestipretenţiiFondReclamant

Sursă: portalul instanțelor de judecată (portal.just.ro), interogare după denumirea firmei. Data afișată este data dosarului, nu a următorului termen. A fi parte într-un dosar nu implică nicio culpă — în multe cazuri firma este reclamant sau creditor.

Cine deține firma

Asociații și cotele de participare

Registrul comerțului nu îi publică gratuit. Îți obținem de la ONRC certificatul constatator al firmei — cu asociații și cotele lor, administratorii, capitalul social și activitățile autorizate — și ți-l trimitem pe email în cel mult o zi lucrătoare. Dacă ONRC nu-l poate elibera, îți dăm banii înapoi.

Documentul e doar pentru tine: nu îl publicăm și nu îl păstrăm mai mult de 90 de zile.

Intră în cont ca să-l ceri · 49 lei cu TVA

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

3 firme afiliate

FirmăCUIStare
PROFESSIONAL VALUE SERVICES S.R.L.26312243în funcțiune
RICH PASTRY S.R.L.41687727în funcțiune
SWEET ARTISAN S.R.L.40922387în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Grupul din spatele firmei

Face parte dintr-un grup de 4 firme legate prin administratori sau asociați comuni: 2 active, cifră de afaceri cumulată 882 mii lei, 9 salariați. Vezi firmele afiliate direct.

Grupul e calculat din datele ONRC, fără persoanele care administrează peste 60 de firme (lichidatori, contabili, domicilieri). Persoanele nu sunt afișate.

Firme similare

Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă · Municipiul București

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

8

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 8 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-11-13.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →

Istoric modificări

2

Schimbări observate de la prima indexare pe Identitate.ro

DataCe s-a schimbatÎnainteDupă
2026-09-04Inactivitate fiscalăInactiv fiscalActiv
2026-09-04Cod CAEN82997810

Întrebări despre HR CONTRACT SOLUTIONS S.R.L.

Este HR CONTRACT SOLUTIONS S.R.L. o firmă activă?

Da. HR CONTRACT SOLUTIONS S.R.L. este activă, nu e inactivă fiscal și nu e radiată (verificare ANAF din 31.10.2026).

Este HR CONTRACT SOLUTIONS S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, HR CONTRACT SOLUTIONS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA (verificare ANAF din 31.10.2026).

Ce cifră de afaceri are HR CONTRACT SOLUTIONS S.R.L.?

În 2025, HR CONTRACT SOLUTIONS S.R.L. a avut o cifră de afaceri de 332.553 lei, în creștere cu 37,5% față de 2024, și un profit net de 183.419 lei. Sursa: situațiile financiare anuale publicate de Ministerul Finanțelor.

Câți angajați are HR CONTRACT SOLUTIONS S.R.L.?

În 2025, HR CONTRACT SOLUTIONS S.R.L. a raportat un număr mediu de 3 salariați, conform situațiilor financiare anuale.

Este HR CONTRACT SOLUTIONS S.R.L. în insolvență?

Nu am găsit niciun dosar de insolvență în care HR CONTRACT SOLUTIONS S.R.L. să fie debitoare, pe portalul instanțelor (portal.just.ro), la verificarea din 28.09.2026.

Are HR CONTRACT SOLUTIONS S.R.L. procese în instanță?

Da, HR CONTRACT SOLUTIONS S.R.L. apare în 1 dosar pe portalul instanțelor (portal.just.ro), ca parte în orice calitate. Lista e în secțiunea „Dosare în instanță”.

Are HR CONTRACT SOLUTIONS S.R.L. datorii la ANAF?

HR CONTRACT SOLUTIONS S.R.L. nu apare pe lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante publicată pentru 30.06.2026. Lista cuprinde doar datoriile peste pragurile stabilite de ANAF.

Unde are sediul HR CONTRACT SOLUTIONS S.R.L.?

Sediul social declarat al HR CONTRACT SOLUTIONS S.R.L. este în MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR EROU CONSTANTIN TOMA.

Ce activitate are HR CONTRACT SOLUTIONS S.R.L.?

Activitatea principală declarată a HR CONTRACT SOLUTIONS S.R.L. este „Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă” (cod CAEN 7810).

Când a fost înființată HR CONTRACT SOLUTIONS S.R.L.?

HR CONTRACT SOLUTIONS S.R.L. a fost înregistrată pe 05.04.2019, cu numărul de ordine în registrul comerțului J2019004652407.

Răspunsuri generate automat din datele publice de mai sus (ANAF, Ministerul Finanțelor, portal.just.ro). Au caracter informativ; sursa oficială rămâne registrul care le publică.

E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
HR CONTRACT SOLUTIONS S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →

Politica de utilizare identitate.ro: textele, structura, rapoartele și datele acestui site nu pot fi extrase sistematic (scraping, roboți, browsere automate) și nici folosite pentru a dezvolta, antrena, îmbunătăți sau compara un produs ori serviciu similar sau concurent, nici copiate și republicate. Ne rezervăm drepturile de extragere de text și date (art. 4 din Directiva (UE) 2019/790). Indexarea de către motoarele de căutare este permisă. Asistenții AI pot cita fragmente scurte, cu atribuire („Identitate.ro, pe baza datelor ONRC, ANAF și Ministerului Finanțelor”) și cu link către pagina sursă. Utilizarea personală și profesională obișnuită este permisă. Termeni completi: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala Usage policy of identitate.ro: the text, structure, reports and data of this site may not be extracted systematically (scraping, bots, automated browsers) or used to develop, train, improve or benchmark a similar or competing product or service, nor copied and republished. Text and data mining rights are reserved (Art. 4 of Directive (EU) 2019/790). Search engine indexing is allowed. AI assistants may quote short excerpts with attribution ("Identitate.ro, based on data from ONRC, ANAF and the Ministry of Finance") and a link to the source page. Ordinary personal and professional use is allowed. Full terms: https://identitate.ro/termeni#utilizare-concurentiala