identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

GARAJUL LUI GABI S.R.L.

CAEN 9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
CUI 40956274J2019000878335Plătitor TVA din 2021Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
465mii lei
▲ 6,1% vs. 2024
Profit net · 2025
−25mii lei
▼ 41,6% vs. 2024
Salariați
2
— constant
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, GARAJUL LUI GABI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 465.233 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 6,1%. Rezultatul net a fost o pierdere de 25.044 lei. Datoriile totale au scăzut cu 11,2% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 2.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-25.044 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
40956274
Nr. Reg. Comerțului
J2019000878335 · EUID ROONRC.J2019000878335
Cod CAEN
9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-04-10 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
SUCEAVA
Localitate
Mun. Suceava
Adresă
JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. GRIGORE ANTIPA, NR.8, BL.80, SC.A, ET.2, AP.7 · 2 firme aici
Cod poștal
Contact declarat
2 firme declară același telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-20 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
465.233 lei
▲ 6,1%
Profit net
-25.044 lei
▼ 41,6%
Datorii
73.512 lei
▼ 11,2%
Salariați
2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 474.818 lei2024: 438.623 lei2025: 465.233 lei465 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 7.437 lei2024: -17.684 lei2025: -25.044 lei−25 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 22024: 22025: 2220232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-5,4%
Creștere CA an/an
+6,1%
CA / salariat
232.617 lei
Datorii / active
98%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-1.714,2%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+9,3%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025465.233 lei-25.044 lei73.512 lei74.973 lei1.461 lei2
2024438.623 lei-17.684 lei82.750 lei108.942 lei26.505 lei2
2023474.818 lei7.437 lei85.189 lei134.280 lei44.189 lei2
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-20.

Firme conectate

1

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

TC
TRUST CAR S.R.L.
CUI 46173298 · Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Repararea și întreținerea autovehiculelor · Suceava

FP
FREON POLAR S.R.L.
CUI 55105730 · Mun. Suceava
FS
FREONHUB S.R.L.
CUI 55101371 · Mun. Suceava
PF
PERFECT FINISH AUTO S.R.L.
CUI 54950298 · Mun. Suceava
SC
SPARTAN CAMPERVAN S.R.L.
CUI 54909795 · Mun. Suceava
FA
FOX ART CONCEPT S.R.L.
CUI 54729026 · Mun. Suceava
FK
FREON KING S.R.L.
CUI 54537403 · Mun. Suceava

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
GARAJUL LUI GABI S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →