identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

CONFORT VIEW CARM S.R.L.

CAEN 4712 — Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
CUI 41016578J2019001637137Plătitor TVA din 2025Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
481mii lei
▲ 79,4% vs. 2024
Profit net · 2025
−43mii lei
▼ 152,4% vs. 2024
Salariați
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, CONFORT VIEW CARM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 481.438 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 79,4%. Rezultatul net a fost o pierdere de 43.071 lei. Datoriile totale au scăzut cu 70,3% față de anul anterior.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-43.071 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41016578
Nr. Reg. Comerțului
J2019001637137 · EUID ROONRC.J2019001637137
Cod CAEN
4712 — Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-04-19 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CONSTANŢA
Localitate
Mun. Constanţa
Adresă
JUD. CONSTANŢA, MUN. CONSTANŢA, STR. ZEFIRULUI, NR.16, BL.FC6, SC.B, AP.20 · 3 firme aici
Cod poștal
900095

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-20 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
481.438 lei
▲ 79,4%
Profit net
-43.071 lei
▼ 152,4%
Datorii
56.228 lei
▼ 70,3%
Salariați
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 110.750 lei2024: 268.359 lei2025: 481.438 lei481 mii20232025
Evoluția profitului net
2023: 28.180 lei2024: 82.150 lei2025: -43.071 lei−43 mii20232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-8,9%
Creștere CA an/an
+79,4%
Datorii / active
53%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-85,0%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+79,4%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025481.438 lei-43.071 lei56.228 lei106.871 lei50.643 lei
2024268.359 lei82.150 lei189.556 lei361.047 lei171.491 lei
2023110.750 lei28.180 lei64.894 lei154.235 lei89.341 lei1
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-20.

Firme conectate

2

Alte firme înregistrate la aceeași adresă

GM
GECAR MARKET S.R.L.
CUI 54543600 · Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
GP
GWG PARTY S.R.L.
CUI 54533541 · Alte transporturi terestre de călători n.c.a

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · Constanța

CB
CALIN BRANDS S.R.L.
CUI 55415579 · Mun. Constanţa
PE
PROJECT ESTRETA S.R.L.
CUI 55409704 · Mun. Constanţa
VD
VULCAN DISTRIBUTION S.R.L.
CUI 55188344 · Mun. Constanţa
ES
ELLA STORE S.R.L.
CUI 55100155 · Mun. Constanţa
PP
PRĂVĂLIA PITICILOR S.R.L.
CUI 55081851 · Mun. Constanţa
SS
SCALERO S.R.L.
CUI 54846557 · Mun. Constanţa

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-06-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
CONFORT VIEW CARM S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →