identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

LUMINA STELELOR FASHION S.R.L.

CAEN 4712 — Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
CUI 41016659J2019000553278Plătitor TVA din 2019Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20192025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
4,69mil lei
▼ 4,8% vs. 2024
Profit net · 2025
−41mii lei
▼ 141,5% vs. 2024
Salariați
27
▼ 6,9% vs. 2024
Contracte publice
2
SEAP · activ 2023
În anul 2025, LUMINA STELELOR FASHION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.693.251 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 4,8%. Rezultatul net a fost o pierdere de 40.655 lei. Datoriile totale au crescut cu 6,7% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 27.
Observații
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-40.655 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41016659
Nr. Reg. Comerțului
J2019000553278 · EUID ROONRC.J2019000553278
Cod CAEN
4712 — Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-04-19 (7 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mică
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sediu și contact

Județ
NEAMŢ
Localitate
Sat Roznov Orş. Roznov
Adresă
JUD. NEAMŢ, SAT ROZNOV ORŞ. ROZNOV, STR. N. ROZNOVANU, NR.143 A
Cod poștal
617390

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-09-03 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
4.693.251 lei
▼ 4,8%
Profit net
-40.655 lei
▼ 141,5%
Datorii
2.621.607 lei
▲ 6,7%
Salariați
27
▼ -2
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 4.839.848 lei2024: 4.931.580 lei2025: 4.693.251 lei4,69 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 284.837 lei2024: 97.957 lei2025: -40.655 lei−41 mii20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 312024: 292025: 272720232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-0,9%
Creștere CA an/an
-4,8%
CA / salariat
173.824 lei
Datorii / active
73%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
-4,2%
Creștere medie anuală (2019–2025)
+36,5%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20254.693.251 lei-40.655 lei2.621.607 lei3.579.423 lei957.816 lei27
20244.931.580 lei97.957 lei2.457.737 lei3.456.208 lei998.471 lei29
20234.839.848 lei284.837 lei2.448.975 lei3.348.669 lei899.694 lei31
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-09-03.

Contracte publice (SEAP)

2

Licitații câștigate (anunțuri de atribuire)

Contracte atribuite
2
Valoare totală
5.085 lei
Ultimul an
2023

Sursă: anunțuri de atribuire SEAP (e-licitatie.ro), cumulat istoric. Valori informative.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

Nu am găsit alte firme cu aceeași conducere.

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · Neamț

NS
NOVASIGHT S.R.L.
CUI 54384504 · Sat Roznov Orş. Roznov
NC
NICOLESCU COOMMERCE S.R.L.
CUI 53019063 · Sat Roznov Orş. Roznov
KE
KESSELRING SRL
CUI 32477556 · Sat Roznov Orş. Roznov
AA
ADYMAR ANDREE SRL
CUI 15642432 · Sat Roznov Orş. Roznov
M4
MILIA 4 S.R.L.
CUI 55505574 · Mun. Roman
SS
SOFIRA SOF S.R.L.
CUI 55387363 · Sat Mădei Com. Borca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2026-04-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
LUMINA STELELOR FASHION S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →