identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

RST SIGNATURE S.R.L.

CAEN 4683 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
CUI 41037953J2019001846128Plătitor TVA din 2020Activă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 2 persoane cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
4,30mil lei
▼ 53,1% vs. 2024
Profit net · 2025
−1,26mil lei
▼ 410,6% vs. 2024
Salariați
6
▼ 45,5% vs. 2024
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, RST SIGNATURE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 4.302.878 lei. Față de anul precedent, cifra este în scădere cu 53,1%. Rezultatul net a fost o pierdere de 1.255.489 lei. Datoriile totale au crescut cu 1,1% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 6.
Semnale de risc ridicat
  • Datorii peste active — Datoriile (4.541.149 lei) depășesc activele totale (4.226.116 lei) în 2025.
  • Capitaluri proprii negative — Capitaluri proprii negative (-83.391 lei) în bilanțul depus pe 2025.
  • Pierdere pe ultimul an — Rezultat net negativ în 2025 (-1.255.489 lei).

Semnale informative din date publice; nu constituie o evaluare oficială și nu înlocuiește un due-diligence.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41037953
Nr. Reg. Comerțului
J2019001846128 · EUID ROONRC.J2019001846128
Cod CAEN
4683 — Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-04-24 (7 ani)
Categorie de mărime
Microîntreprindere
Organ fiscal
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat autohton

Sediu și contact

Județ
CLUJ
Localitate
Mun. Cluj-Napoca
Adresă
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. OBSERVATORULUI, NR.72 B, ET.1
Cod poștal
Telefon

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-09 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
4.302.878 lei
▼ 53,1%
Profit net
-1.255.489 lei
▼ 410,6%
Datorii
4.541.149 lei
▲ 1,1%
Salariați
6
▼ -5
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 8.569.579 lei2024: 9.173.034 lei2025: 4.302.878 lei4,30 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 292.618 lei2024: 404.267 lei2025: -1.255.489 lei−1,26 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 122024: 112025: 6620232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
-29,2%
Creștere CA an/an
-53,1%
CA / salariat
717.146 lei
Datorii / active
107%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+125,6%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
20254.302.878 lei-1.255.489 lei4.541.149 lei4.226.116 lei-83.391 lei6
20249.173.034 lei404.267 lei4.490.810 lei5.388.360 lei1.129.192 lei11
20238.569.579 lei292.618 lei2.905.583 lei3.282.101 lei724.925 lei12
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-09.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

14 firme afiliate · 13 în dizolvare, procedură sau radiate

FirmăCUIStare
ARO INTER CAPITAL S.R.L.46688839în procedură
AZARCAR SRL30883930în procedură
COVACI IZABELA S.R.L.36049536în procedură
DOBRUSEANCA SRL35113720în procedură
ELITE BETON S.R.L.17327059în procedură
GEWORK BI&EVA CONSTRUCT SRL37602293în procedură
HAPPY FACTORY S.R.L.34052721în procedură
JACKMORIS COM SRL13766280în procedură
KLM STONE S.R.L.51959055în funcțiune
LEGA TRUCKS SRL22826101în procedură
RENECAN GROUP S.R.L.47816880în procedură
SGHAN TRANSPORT SRL38042534în procedură
SMART GLOBAL INSTAL S.R.L.49734859în procedură
TEKNA CHEM SRL38046293în procedură

Firma are 2 persoane cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · Cluj

US
UNIQONCEPT S.R.L.
CUI 55162328 · Mun. Cluj-Napoca
PP
PAALEX PRO INVEST S.R.L.
CUI 55077010 · Mun. Cluj-Napoca
CS
CLARELIO S.R.L.
CUI 55038363 · Mun. Cluj-Napoca
VS
VEXION S.R.L.
CUI 54388778 · Mun. Cluj-Napoca
ZE
ZEROX EUROPE S.R.L.
CUI 53221576 · Mun. Cluj-Napoca
KS
KIO STORE S.R.L.
CUI 53188224 · Mun. Cluj-Napoca

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

9

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 9 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: stare, în instantaneul ONRC din 2026-02-03.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
RST SIGNATURE S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →