identitate. Intră în cont Pro
7 ANI PE PIAȚĂ

OUL DE TINCA S.R.L.

CAEN 147 — Creșterea păsărilor
CUI 41048111J2019001308053Plătitor TVA din 2019ouldetinca.roActivă
☆ Urmărește firma
Cont gratuit — primești email când se schimbă ceva la ea.
Puls fiscal 20202025 · cifră de afaceri
Conducerea firmei · 1 persoană cu drept de reprezentare, din registrul comerțului
Vezi cine sunt — cont gratuit

Administratori și asociați, cu toate firmele în care mai apar. 3 firme pe lună gratuit, nelimitat cu Pro. Fără parolă: primești un cod pe email.

Cifră de afaceri · 2025
454,90mil lei
▲ 85,8% vs. 2024
Profit net · 2025
221,52mil lei
▲ 148,8% vs. 2024
Salariați
139
▲ 25,2% vs. 2024
Vechime
7ani
din 2019
În anul 2025, OUL DE TINCA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 454.903.168 lei. Față de anul precedent, cifra este în creștere cu 85,8%. Rezultatul net a fost un profit de 221.519.236 lei. Datoriile totale au crescut cu 15,0% față de anul anterior. Numărul mediu de salariați raportat a fost de 139.
✓ Fără semnale de risc evidente

Nu am identificat semnale de alertă în datele publice disponibile. Verificarea nu înlocuiește un due-diligence complet.

Date de identificare

Cod unic (CUI)
41048111
Nr. Reg. Comerțului
J2019001308053 · EUID ROONRC.J2019001308053
Cod CAEN
147 — Creșterea păsărilor
Formă juridică
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înregistrării
2019-04-25 (7 ani)
Categorie de mărime
Întreprindere mare
Organ fiscal
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Bihor
Formă de proprietate
Propr.privata-capital privat strain

Sursă: registrul contribuabililor ANAF · verificat la 2026-08-12 · despre sursele de date · cere corectarea datelor

Prezență online

verificat

Site confirmat prin CUI-ul afișat pe pagină.

Website
ouldetinca.ro
Email
info@ouldetinca.ro
Telefon
0359412543

Date de contact preluate de pe site-ul public al firmei, confirmat prin prezența CUI-ului. Afișăm doar adrese de email pe domeniul firmei și doar telefoane fixe — nu contacte ale persoanelor.

Situație financiară

7 ani
Cifra de afaceri (2025)
454.903.168 lei
▲ 85,8%
Profit net
221.519.236 lei
▲ 148,8%
Datorii
155.000.212 lei
▲ 15,0%
Salariați
139
▲ +28
Evoluția cifrei de afaceri
2023: 186.301.709 lei2024: 244.775.700 lei2025: 454.903.168 lei454,90 mil20232025
Evoluția profitului net
2023: 64.457.135 lei2024: 89.050.609 lei2025: 221.519.236 lei221,52 mil20232025
Evoluția numărului de salariați
2023: 752024: 1112025: 13913920232025

Indicatori derivați (2025)

Marjă netă
48,7%
Creștere CA an/an
+85,8%
CA / salariat
3.272.685 lei
Datorii / active
29%
Rentabilitatea capitalului (ROE)
58,0%
Creștere medie anuală (2020–2025)
+1.544,7%/an
Monedă:RONEURUSD
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActiveCapitaluriSalariați
2025454.903.168 lei221.519.236 lei155.000.212 lei536.808.849 lei381.700.111 lei139
2024244.775.700 lei89.050.609 lei134.820.413 lei294.992.241 lei160.180.876 lei111
2023186.301.709 lei64.457.135 lei129.912.246 lei201.036.705 lei71.130.267 lei75
🔒 Încă 4 ani de istoric (2019–2022) — deblochează cu Pro

Sume în lei, conform bilanțurilor depuse la Ministerul Finanțelor (2023–2025). Ultima actualizare: 2026-08-12.

Firme afiliate

Societăți care au cel puțin un administrator comun cu aceasta, conform datelor publicate de ONRC. Legătura e între firme — persoanele nu sunt afișate.

2 firme afiliate

FirmăCUIStare
NUTROMIX S.R.L.44128541în funcțiune
OVOMIX S.R.L.51937243în funcțiune

Firma are 1 persoană cu drept de reprezentare înregistrate la registrul comerțului. Vezi cine sunt.

Firme similare

Creșterea păsărilor · Bihor

FB
FAZANĂRIA BALC S.R.L.
CUI 54209139 · Sat Almaşu Mare Com. Balc
FP
FLAVOIA POULTRY S.R.L.
CUI 53541635 · Mun. Oradea
MM
MEDRA MILL S.R.L.
CUI 52668313 · Sat Ginta Com. Căpâlna
FF
FREE FARM S.R.L.
CUI 52432290 · Sat Auşeu Com. Auşeu
WT
WILD TURKEY S.R.L.
CUI 49265604 · Mun. Oradea
AG
A.G.R.O. - ONLINE S.R.L.
CUI 47429581 · Sat Chiribiş Com. Tăuteu

Cât de aglomerată e piața asta? Vezi analiza pe județe →

Istoric în registrul comerțului

6

Modificări consemnate în datele publicate de ONRC, urmărite de noi din 2019 încoace.

Registrul comerțului consemnează 6 modificări pentru această firmă din 2019 până azi. Cea mai recentă: radiere din set, în instantaneul ONRC din 2025-06-02.

🔒 Cronologia completă e pe Pro — fiecare schimbare de denumire, sediu și stare, cu data ei: exact firul pe care îl cauți când verifici un partener. Deblochează →
E firma ta? Urmărește-o gratuit — afli imediat ce se schimbă în datele ei publice — și pune ecusonul pe site-ul tău, ca dovadă că datele sunt publice și verificabile.
Creează cont gratuit
Ecuson pentru site-ul firmei — arată clienților că datele tale sunt publice și verificabile
OUL DE TINCA S.R.L. — ecuson

Copiază codul în pagina ta (subsol, „Despre noi", pagina de contact). Starea din ecuson se actualizează singură.

Reprezinți această firmă și vrei corectarea sau ștergerea datelor? →